Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hakkını helal et İsmail Ertekin

Spor kamuoyu olarak Bandırmaspor’un

Spor kamuoyu olarak Bandırmaspor’un eski teknik direktörü İsmail Ertekin’den helallik almamız gerekiyor. Neden mi? 1,5 ay çalıştıktan sonra kendisiyle yollarını ayıran Taşkın Güngör’e çalışmadığı halde sözleşmesini fes etmesi için 2019 yılı peşinatları da dahil olmak üzere 140 bin TL tutarında ödeme yapılmasından dolayı.

Hatırlarsanız çalıştığı halde ödenmeyen parasıyla ilgili TFF’ye müracaat ettiğinde spor kamuoyu olarak geçtiğimiz yıllarda kendisine methiyeler yağdırdığımız İsmail Ertekin’i bir anda tabiri caizse bordo beyazlı camianın düşmanı ilan ettik. Senden, çalışmadığı halde kulüp yönetimi tarafından Taşkın Güngör’e ödenen bedelleri gördükten sonra hakkını helal etmeni istiyoruz İsmail hocam. Bize hakkını helal et. Ayrıca Teknik direktör Hüseyin Yenikan’ı da tebrik ediyorum. Taşkın Güngör’de olduğu gibi sözleşmeden doğan tazminat alacakları olmasına rağmen bir kalemde bunları silerek gerçek bordo beyazlı olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Camia olarak 5 futbolcusunun transfer alacaklarının ödenmediğini gerekçe göstererek TFF müracaat ettiği bir dönemde Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ın yapmış olduğu yanlış transfer politikalarından dolayı kulübe verdiği zararı ne zaman konuşacağız? Yoksa takımı satılmaktan kurtardı diyerek üç maymunu oynamaya devam mı edeceğiz? Ligin bitimine 2 hafta kala 3’üncü teknik direktörle çalışıyoruz. Her teknik heyet bir maliyet. Futbolcularına transfer taksitlerini ödemediği için devre arasında transfer yasağı gündemde olan Bandırmaspor’da kulüp yöneticileri kaynakları teknik heyetlere tazminat olarak ödemeye devam mı edecek? Dostlar acı da olsa gerçekleri söyler. Bizler Bandırmaspor’un dostuyuz. Bu böyle biline… Herkesi bir defa, bazılarını her zaman kandırabilirsiniz. Ama herkesi her zaman kandıramazsınız.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı