Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hani borç 11 milyon 700 bin TL idi

Genel kurulda 11 milyon 700 bin TL olarak açıklanan kulüp borcunun yapılan ilk araştırmalara göre 14 milyon TL olduğu tespit edildi. Rakamın daha da artmasından endişe ediliyor.

Genel kurulda 11 milyon

21 Haziran’da yapılan genel kurulda 11 milyon 700 bin TL olarak açıklanan kulüp borcunun yapılan ilk araştırmalara göre 14 milyon TL olduğu tespit edildi. Bu rakamın geriye dönüş yapılacak inceleme sonrasında daha da artması bekleniyor. Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan ve Basın Sözcüsü Kayhan İpek, Kulübün Kayacık- TOKİ’de bulunan sosyal tesislerinde ortak basın toplantısı düzenledi. Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, 21 Haziran 2018 tarihinde yapılan genel kurulda 11 milyon 700 bin TL olarak açıklanan borcunun yaptıkları 2 aylık incelemeler sonrasında 14 milyon TL olarak belirlendiğini söyledi. Borçların tespitin yönelik çalışmaların ise devam ettiğini dile getiren Karlahan, yönetim kurulunun karar vermesi halinde uzmanlar tarafından kulübün hesaplarının incelenmesinin söz konusu olacağının altını çizdi.

 

-Şeffaf olacağız
Bunun hesaplaşmaya yönelik bir davranış olmadığının altını çizen Karlahan, “Bir dönem bende eski yönetimde görev aldım. Türkiye Futbol Federayonu almış olduğu yeni karar ile kulüp borçlarından artık yöneticileri sorumlu tutuyor. 21 Haziran’da yapılan genel kurulda kulübün borcu 11 milyon 700 bin TL olarak açıklanmasına rağmen iki aylık süreçte kulübün borcunun 14 milyon TL olduğunu tespit ettik. Bu rakamın önümüzdeki günlerde daha da artması söz konusu olabilir. Bize sorumluk yükleyen borç miktarını tespit edilmesi yönetimimiz açısından önemlidir. Buna kimse farklı anlam yüklememesi gerekir. Biz şeffaf olacağımızı her platformda dile getirdik” dedi.

-5 bin kombine satışı bekleniyor
Bandırmaspor Basın Sözcüsü Kayhan İpek’te konuşmasında hedeflerinin 2018-2019 futbol sezonunda toplam 5 bin adet kombine bilet satmak olduğunu söyledi. İlçede bulunan iş adamları ve taraftarlardan vefa yılı olarak adlandırılan bu sezonda destek beklediklerinin altını çizen İpek “Saha içi reklam bedellerini bu yıl 5 bin TL olarak belirledik. Ayrıca işyerlerine yapıştırılmak üzere 25 TL bedel ile sitikirlar hazırladık. Bu konuda bordo beyazlı taraftarlardan destek bekliyoruz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu
Sıradaki Haber Adem Yılmaz Ustaoğlu’nu ziyaret etti