Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Havada bulut banban sen 1 milyon 65 bini unut

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan Baltok AŞ ile Bandırmaspor arasında 2 Ağustos 2018 tarihinde imzalanan sırt reklamı ve isim hakkı sponsorluk anlaşmasının ardından 2 yıl geçmesine rağmen Büyükşehir Belediyesi bu güne kadar sorumluklarını geri getirmedi. Bandırmaspor’a 1 milyon 965 bin TL ödeme yapması Büyükşehir Belediyesi bu güne kadar bordo beyazlı takıma 900 bin TL ödeme yaptı. Geriye kalan 1 milyon 65 bin TL’nin ne zaman ödeneceği ise bilinmiyor.  

Hatırlanacağı üzere, 2 Ağustos 2018 tarihinde Büyükşehir Belediyesi’nin Bandırma’da bulunan Güney Marmara Koordinasyon Daire Başkanlığı’nda Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan Baltok AŞ ile Bandırmaspor arasında 2 Ağustos 2018 tarihinde sırt reklamı ve isim hakkı sponsorluk anlaşması yapılmıştı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Baltok A.Ş. Başkanı Mustafa Bahçeci ile Balıkesirspor ve Bandırmaspor Kulübü yöneticilerinin katıldığı bir törenle sponsorluk anlaşması 1 yıllığına 1 milyon 500 bin TL olarak belirlenmişti. Kafaoğlu, gazetecilerin “Bandırmaspor’un kuruluş tarihi 1965, bu desteği 1 milyon 965 bin TL’ye çıkaralım” isteğine kayıtsız kalmayarak rakamı 1 milyon 965 bin TL olarak güncellemişti.

Bu güne kadar sponsorluk bedeli olarak Bandırmaspor’a 900 bin TL ödeyen Büyükşehir Belediyesi bordo beyazlı yöneticilerin değişik tarihlerde kalan 1 milyon 65 bin TL’nin ödenmesine yönelik taleplerine ise cevap vermediği öğrenildi.   

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan,
Sıradaki Haber Karesi İHA Üssü’nde sona gelindi