" /> “Hedefimiz Marmara Adalarını futbol adası yapmaktır” – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,81
 • EURO
  %0,87
 • ALTIN
  %0,60
 • BIST
  %3,13
“Hedefimiz Marmara Adalarını futbol adası yapmaktır”

“Hedefimiz Marmara Adalarını futbol adası yapmaktır”

Balıkesir 1’inci Amatör Lig takımlarından Marmara Adalar Belediyespor Kulüp Başkanı Hakan Aydın, Asbaşkan Seçkin Avcı ve Teknik Direktör Mustafa Gündoğan Bandırma Perdarma Port Hotel’de ortak basın toplantısı düzenledi.

“Futbol Adası” sloganıyla sezonun ilk maçında Paşaiftlik takımıyla Bandırma Sanayi Stadyumunda karşılaşacaklarını anımsatan Marmara Adalar Belediyespor Kulüp Başkanı Hakan Aydın, Marmara Adalar Belediyespor’un bir birinden bağımsız 3 adanın takımı olduğunu söyledi.

Hedeflerinin sportif başarılardan çok Adadaki lisanslı futbolcu sayısını arttırmak olduğunu dile getiren Aydın “Son yıllarda Ada gençlerinin futbola olan ilgisi azaldı. Önceliğimiz Ada gençlerinin futbola olan ilgisini arttırmaktır. Takımımızda her şey gönüllük esasına göre yapılmaktadır. Bu gün itibariyle 24 kişiden oluşan takım kadromuzun 19’u Marmara Adalarında yaşayan gençlerden oluşmaktadır. Hedefimiz zaman içerisinde takımızın tamamını Adalı gençlerden oluşturmaktır.  Bundan dolayı da 2021-2022 futbol sezonuna futbol adası sloganıyla başladık” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?