Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hem coştu hem coşturdu

Geçtiğimiz yıl faaliyete geçen

Geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Bandırma 17 Eylül Gençlik Gücü Spor Kulübü’nün Dayanışma Gecesi Eken Prestij Otel Balo Salonunda yapıldı. Geceye Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Başkan Yardımcısı Metin Ok, Emine Vardar, Meclis Üyeleri Onur Con, Adem Yılmaz, CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, Bandırmaspor Kulübü Asbaşkanı Bayram Özdemir, Kulüp Başkanı Nihat Şimşek, kulüp yöneticileri ve çok sayıda konuk katıldı. Gecede Grup Markaj ve Coşkun Sabah söylediği parçalarla geceye renk kattı.

-Geceye renk kattı
Salonun hınca hınç dolduğu gecede sahne alan udi sanatçı Coşkun Sabah, birbirinden güzel unutulmaz eserlerini seslendirdi. Dinleyenlerin kimi zaman hüzünlendiği, kimi zamansa eğlendiği gecede Coşkun Sabah, kendi eserleriyle beraber “Hatıram olsun”, “Dalgalandım da duruldum”, “Beraber yürüdük biz bu yollarda”, “Bir şarkısın sen” gibi Türk Sanat Müziğinin unutulmaz bestelerini de okudu.

-Spor kulüplerinde desteklerimiz sürecek
Programa katılan Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Bandırma 17 Eylül Gençlik Gücü Spor Kulübü ile 31 Mart yerel seçimleri öncesinde tanıştığını, burada her zaman kendilerine gereken desteği vereceği sözünü vermiştim. Bu sözümün arkasındayım” ifadesini kullandı. Sporun içinden gelen biri olduğunu vurgulayan Tosun, 3 dönem Bandırmaspor’da yönetim kurulu görevinde bulunduğunu anımsattı.

-Sorunlarınızı biliyorum
İlçedeki amatör ve profesyonel spor kulüplerinin sorunlarını yakından bildiğinin altını çizen Tosun “Spor, gençlerimizin daha çok içinde görmek istediğimiz bir alan. Her çocuk ve genç mutlaka sporun bir dalı ile uğraşmalıdır. Amatör ruhla yapılan, gönülden yapılan spor ’un ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Gereken tüm desteği vereceğiz. Sizler kendi kulvarlarınızda bizlerde kendi kulvarlarımızda yapmış olduğumuz çalışma ve elde ettiğiniz başarılarla Bandırmamızı ülkemizde hatırı sayılır bir ilçe yapacağız”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı