Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hentbol Şubesinin faaliyetleri durduruldu

Bandırmaspor hentbol şubesinin faaliyetlerini

Bandırmaspor hentbol şubesinin faaliyetlerini durdurdu. Hentbol şubesinin tamamen kapatılması Nisan’da yapılması planlanan genel kurul ve sonrasında netlik kazanacak. Bandırmaspor Asbaşkanı Bayram Özdemir, Genel Kaptan Mülkü İnci ile birlikte Kulübün İstiklal Caddesi üzerinde bulunan merkez ofisinde ortak basın toplantısı düzenledi. Asbaşkan Bayram Özdemir, yönetim kurulunun almış olduğu kararla hentbol şubesinin faaliyetlerinin durdurulduğunu açıkladı.

-Hentbolun kulübe maliyeti 350 bin TL
Hentbol takımının Bandırmaspor Kulübüne yıllık maliyetinin yaklaşık olarak 450 bin TL olduğunu açıklayan Özdemir, gelirlerinin ise 100 bin TL olduğunu söyledi. Kaynak sıkıntısı yaşayan Bandırmaspor’un hentbol takımına her yıl kasasından 350 bin TL aktarmasının çok zor olduğunu dile getiren Özdemir, öncelikli hedeflerinin futbol şubesini içinde bulunduğu bu sıkıntılı durumdan çıkarmak olduğunu vurguladı. Hentbol takımının ilçede standartlara uygun salon olmamasından dolayı lig maçlarını ilçeden 187 km uzaklıkta bulunan Edremit’te oynamak zorunda kaldığını anımsatan Özdemir, bununda kulübe ek bir maliyet getirdiğini söyledi.

Taşkın durumdan vazife çıkarmış
Hentbol takımı kaptanı Emel Aydın ile alacakları konusunda geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaptığını ve öz kaynaklarıyla bir miktar ödeme yaptığını açıklayan Özdemir “Alacaklarını gerekçe göstererek Emel Aydın’ın İstanbul’da oynanan gençler müsabakasına takımı çıkartmayarak 2 puanının silinmesine neden olurken a takımın Elâzığ’da Sosyal Yardımlaşma ile karşılaşacağı müsabakaya gitmek istemesi de yaman bir çelişkidir. Sadece diplomasını kullanmaktan başka takımla hiçbir ilişkisi olmayan Kemal Taşkın’ın sosyal medya hesabından bazı açıklamalarda bulunmasını ise esefle kınıyorum. Bandırmaspor Kulübünden alacağı olan biri varsa Emel Aydın’dır. Sen kimsin kimin adına sosyal medya hesabından böyle bir açıklamayı yaparsın. Herkes haddini bilmedir” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul’da Tarihi Memduh Paşa Yalısı’nda
Sıradaki Haber Yalı Hırsızı Yakalandı