Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Her ay 2.5 milyon TL açıkla belediyeyi devir aldı

Bandırma Belediye Başkanı Dursun

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, düzenlenen törenle görevini Tolga Tosun’a devri etti. Devir teslim töreninde konuşan Belediye Başkanı Tolga Tosun, seçim sonrasında kendisini kutlamaya gelecek olan ilçe sakinlerinden çiçek getirmemelerini istedi.
Çiçek bedellerinin ilçede kurulu bulunan Yardımseverler Derneği, İyi ki Varsın, Çağdaş Yaşamı Destekleme ve Atatürkçü Düşünce Derneğine bağışlamaları konusunda çağrıda bulunan Tosun, “Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum dikkate alındığında bu tür derneklerimiz ciddi sıkıntı içinde bulunmaktadır. Bu derneklerimiz gençlerimizin eğitimlerine ve ihtiyaç sahibi ailelerinin ihtiyaçlarının giderilmesinde önemli görevler üstlenmektedir. Bundan dolayı vatandaşlarımızdan getirecekleri çiçek bedellerini bu kurumlara yatırmalarını talep ediyorum” dedi.

-Mirza’ya teşekkür etti
Mirza’ya gerek meclis üyeliği gerekse belediye başkanlığı döneminde ilçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Tosun, görev sürem boyunca yapacağım çalışmalarda eksiklikleri olursa beni uyarmasını özellikle kendisinden talep ediyorum. Her zaman kendisinin bilgi, tecrübe ve birikimlerine ihtiyacımız var” ifadesini kullandı. Dursun Mirza’da konuşmasında, anlı ak, başı dik olarak bu görevi tamamlamanın gururunu yaşadığını söyledi. Bütçesinin yüzde 47 kısmı personel harcamalarına giden Bandırma Belediyesi’nin aylık giderleri 8 milyon TL’yi bulurken gelirleri 5.5 milyon TL civarında, belediyenin her ay 2.5 milyon TL açık bulunuyor. Belediyenin alacağı ise 56 milyon TL.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik
Sıradaki Haber Alkol Denetimi 81 Bin TL Ceza Kesildi