Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hesaplaşamadılar

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan 21 Haziran’da yapılan genel kurulda 11 milyon 700 bin TL olarak açıklanan kulüp borçlarının 14 milyon TL’yi bulması üzerine Bandırmaspor Kulüp eski Başkanı Hasan Çakmak ve Erhan Elmastaş’tan randevu talep etti. Taraflar, 11 Ağustos Cumartesi günü saat 11.00’de Erhan Elmastaş’ın işyerinde buluşmaya karar verdi. Ancak Karlahan ve ekibi toplantıya gelmeyince başkanlar borçlar konusunda hesaplaşamadı.

-Randevu talep etti gelmedi
Göksel Karlahan’ın borçlar konusunda kendilerinden randevu talep ettiğini dile getiren Erhan Elmastaş, “Toplantı tarihini 9 Ağustos Perşembe günü olarak belirlemiştik ancak kulüp muhasebecisinin İzmir’e gidecek olmasından dolayı toplantıyı 11 Ağustos Cumartesi saat 11’e erteledik. Bizler hesap sorulan taraf olarak hazır bekledik, hesap soracak olanlar gelmedi. Oysa Karlahan ve ekibine muhasebecileri tarafından mükerrer yazılan borçlarla ilgili gerekli evraklarımızı sunacaktık. Âmâ olmadı. Çünkü gelmediler” dedi. Kulüp Başkanı Karlahan’ın verilen yalan, yanlış ve eksik bilgilerle yanıltıldığını öne süren Elmastaş, bu kişilerin kulüpte olduğu sürece bu tür söylentilerin bitmeyeceğini söyledi.

-Toplantının kendi ofisinde yapılmasını istemiş
Elmastaş, toplantının neden kulüp binasında yapılmadığı yönündeki soruyu ise “Toplantının kulüpte yapılmasını Göksel Karlahan’ da istedi. Ancak muhasebe bilgileri işyerimizde bulunan ana sorvery’de kayıtlı. Dolayısıyla vereceğim bilgilere başka bir yerde bakma imkânım olmadığı için toplantıyı kendi ofisimde yapmak istedim” diye yanıtladı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can
Sıradaki Haber CAN ATA TAN 23 NİSAN’I KUTLADI