Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Hoş bir hadise değil”

MHP İlçe Başkanı Bakkal “Bir taraftan teröristlerle iş birliği yapacaksın, bir taraftan da mücadele etmeye çalışacaksın, bu hoş bir şey değildir”dedi.

MHP İlçe Başkanı Bakkal

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal, BanHaber’in AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı’nın FETO/PDY’den dolayı ceza evinde tutuklu bulunan Y. K’nin Çanakkale’de bulunan yurtlarına 890 bin TL tutarında malzeme satarak iş tuttuğu yönündeki iddialarla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu.

-Adalet önünde hesap vermelidir
Terör örgütü ve örgüt üyeleriyle ticari ilişkiye girenlerin adalet önünde mutlaka hesap vermesi gerektiğinin altını çizen Bakkal “Bu tür ilişkiye girenler vicdanen kendi muhasebesini yapması gereklidir. Bu tür ilişkiler içinde olanlar eğer siyasiyse vatandaş bunun hesabını birebir sandıkta sormalıdır. Devlet terörün terör odaklarının adı ne olursa olsun hepsinle mücadele etmelidir. Türk milletinin bir bireyi olarak bizlerde sorumluluk almalıyız. Bu bilinçle hareket ettiğimiz sürece terör yeneriz. Aksi takdirde bir taraftar teröristlerle iş birliği yapacaksın, bir taraftan da mücadele etmeye çalışacaksın. Bu hoş bir hadise değildir. Suç her Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşının bireysel sorumluluğudur. Bu sorumluluk içeresinde bireylerin suçu varsa cezasını mutlaka adalet verir. Suçsuzsa masumiyeti ispatlanır, adalette gereğini yapar. Bunun aksini yapan bir gün mutlaka bunun bedelini öder. Bu tercih meselesidir. Ancak bu tercihin bir bedeli vardır” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan
Sıradaki Haber SORUN ÇOK BİLİYORUM AZ KALDI GELİYORUM