Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hurma’nın Bandırmaspor sevdası bitti mi?

21 Hairan 2018 tarihinde yapılacak genel kurul öncesinde çok sayıda bordo beyazlı kulüp üyesi ve taraftarın şirketleşmenin kulübün satışının önünü açacağı endişesini taşıyor.

21 Hairan 2018 tarihinde

Uzun yıllar Türkiye’nin önemli kulüplerinde sportif direktörlük görevini yürüten ancak bir süre önce beraberindeki bazı iş adamlarıyla birlikte oluşuma giderek kulüp satın alma girişiminde bulunan Süleyman Hurma’nın Bandırmaspor ’un satışıyla da yakından ilgilendiği gelen haberler arasında.

-Bandırmaspor ile yakından ilgilenmiş
Bu konuda Bandırmaspor Kulüp Başkanı Hasan Çakmakîn Süleyman Hurma ile geçtiğimiz günlerde bir dizi görüşme yaptığı öne sürülürken Bandırmaspor camiasından gelen tepkiler üzerine Süleyman Hurma’nın yönünü Niğde Belediyespor ve Tuzlaspor çevirdiği dile getiriliyor.
Süleyman Hurma’nın son olarak Tuzlaspor AŞ’nin büyük hissedarı eski futbolculardan Murat Erdoğan ile satış konusunda uzlaşmaya varamadığı öğrenilirken Bandırmaspor ‘un 21 Haziran 2018 tarihinde yapacağı olağanüstü genel kurulda Hasan Çakmak ve ekibinin gündem dışı olarak Bandırmaspor’un şirketleşmesi yönünde bir önerge vereceği ise gelen haberler arasında.

-Taraftar şirket üzerinden satışa karşı
Aralarında Bandırmaspor kulüp eski başkanı Mehmet Kılkışlı’nın da bulunduğu çok sayıda bordo beyazlı kulüp üyesi ve taraftarın şirketleşmenin kulübün satışının önünü açacağı endişesini taşıyor. Bu yüzden genel kurulda çok sayıda kulüp üyesinin şirketleşmeyi kabul etmeyeceği, gündeme alınması halinde ise şirket üzerinden Bandırmaspor’un satılmaması konusunda genel kurulda bir karar alacağı ise gelen haberler arasında.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyüksehir Belediye Başkanı Ahmet
Sıradaki Haber Karakoyun Sahil Yenice’yi Şenlendirdi