Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İkinci sekreter krizi

AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığı’nda sekreter olarak çalışan Raife Yaşar ilçe yönetimi tarafından sigorta ve maaşlarının bir bölümünün ödenmediğini gerekçe göstererek konuyu yargıya taşıdı.

AK Parti Bandırma İlçe

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı’nda yaşanan sekreter krizinin bir benzeri AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığında yaşandı.
MHP Bandırma İlçe Başkanlığında sekreter olarak çalışan Serpil Akyüz’ün ardından AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığında sekreter olarak çalışan Raife Yaşar’ında ilçe yönetimi tarafından sigorta ve maaşlarının bir bölümünün ödenmediğini gerekçe göstererek konuyu yargıya taşıdığı öğrenildi.

-Mağdur ediliyorum
Yaşadıklarının ardından AK Parti’ye olan sevgisinin değişmediğini dile getiren Yaşar “Partimi temsil eden kişiler tarafından mağdur edildim. Amacım partime zarar vermek değildir. İlçe yönetimi tarafından içinde bulunduğum mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum. Yaşadığım mağduriyetin giderilmesi konusunda değişik tarihlerde ilçe başkanı Alp Bostancı ile görüşmeme rağmen somut bir sonuç alamadım. Son çağrım konuyu yargıya taşımak oldu ”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sahillerde gerçekleştirdiği;
Sıradaki Haber Plaj sayısı 49’a yükseldi