" /> İl’den Esnaf Odaları Birliğine 5 yıldızlı otel tepkisi – Marmara Olay

 • DOLAR
  %1,38
 • EURO
  %1,98
 • ALTIN
  %1,96
 • BIST
  %5,04
İl’den Esnaf Odaları Birliğine 5 yıldızlı otel tepkisi

İl’den Esnaf Odaları Birliğine 5 yıldızlı otel tepkisi

Bandırma Elektrikçiler Odası Başkanı Eyüp İl, Oda hizmet binasında düzenlediği basın toplantısında, Balıkesir Esnaf Odaları Birliğinin Başkanlar Kurulu Toplantısı 5 yıldızlı Alanya Long Beach Resort Hotel’de yapmasına sert tepki gösterdi.

Balıkesir Esnaf Odaları Birliğinin 2021 yılı Başkanlar Kurulu Toplantısını il dışında yapmasını onaylamadığını dile getiren İl “ Balıkesir sınırları içerisinde bu tür toplantıları yapacak çok sayıda tesis bulunmasına rağmen, toplantının esnaf ve sanatkarımız pandemiden gerekse ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizden dolayı inim inim inlerken 750 km uzaklıkta bulunan 5 yıldızlı bir hotelde ailelerinde katılımıyla yapılması kabul edilebilir bir davranış değildir. Ondan dolayı bu toplantıya gitmedim. Bu toplantıya benim gibi düşündüğüne inandığım Berberler Odası Başkanı Hasan Gündoğan ve Ayakkabıcılar Odası Başkanı Hüseyin Taşçı’da katılmamıştır” dedi.

Bu toplantının Körfez Bölgesinde bulunan termal tesislerde yapılabileceğine dikkat çeken İl “ Bu toplantı Körfez Bölgesinde yapılmış olsaydı en azında bölge ekonomisine katkıda bulunmuş olunacaktı. Ayrıca 5 yıldızlı otele ödenen para ile Kazdağları’nda yanan ormanlık alanlara 84 odanın katkısıyla fidanda dikilebilirdi” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?