Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ilgın: aday değilim

Bandırma Ticaret Odası Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisleri Bandırma Temsilcisi Gürkan Ilgın, “Aday olmayacağım”dedi.

Bandırma Ticaret Odası Başkan

Bandırma Ticaret Odası Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisleri Bandırma Temsilcisi Gürkan Ilgın, aday olmayacağını dile getirdi. Balıkesir İnşaat Mühendisleri Odası Bandırma Temsilciliğinin 24 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulunda ilçe temsilciliğine tekrar aday olmayacağını açıklayan Ilgın, “Koltuk sevdalısı değilim. Ticaret Odası başkanlığına aday olduğum için inşaat mühendisleri ilçe temsilciliğine aday değilim. İki koltukta oturmanın doğru olacağını düşünmüyorum” dedi.

-Seçiliriz seçilmeyiz
Ilgın, basın mensuplarının “Oda seçimleri temsilcilik seçimlerinden sonra yapılacak. Kendi grubunuzdan seçileceğinizin garantisi yok. Temayüller gereği istifa için oda seçimlerini beklemeniz gerekmiyor mu” şeklindeki sorusunu “Seçiliriz seçilmeyiz. İkbalimizi başkanlığa göre belirlemedik. Seçilemezsem hayatıma İnşaat Mühendisleri İlçe Temsilciliğinin bir ferdi olarak devam ederim” diye yanıtladı.

-Oda yönetiminin çıkmamız yönünde talebi olmadı
Öte yandan Bandırma Ticaret Odasına ait bürolarda kiracı olarak bulunan İnşaat Mühendisleri İlçe Temsilciliğinin taşındığı öğrenildi. Ilgın, taşınmaya ilişkin yaptığı açıklamada ise “Taşınmamızın benim oda başkanlığına adaylığımla hiçbir ilgisi yoktur. Mevcut oda yönetiminin bürodan çıkmamız konusunda da herhangi bir talebi olmamıştır. Çıkmamızın tek nedeni üyelerimizin tüm işlerini belediye yapmaları ve temsilcilik binasının belediye hizmet binasına çok uzak kalmasından kaynaklanmaktadır. Yeni kiraladığımız yer Bandırma Belediyesine 50 metre uzaklıktadır ”dedi. Ilgın’ın İnşaat Mühendisleri Bandırma İlçe Temsilciği için Nuri Şahin’i desteklediği gelen haberler arasında.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs
Sıradaki Haber AHMET AKIN SUYA YÜZDE 15 İNDİRİM YAPTI