Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İndirimler Bandırma içinde geçerli

İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir

İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ersan Kırbaş, gazetecilere yaptığı açıklamada “İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Grubu olarak Balıkesir’deki öğrencilerimize toplu taşımada indirim yapılması için yapmış olduğumuz çalışmalar sonrasında 1 Ocak 2020 tarihinden geçerli olmak üzere yüzde 17 oranında bir indirim ve 50 kuruşluk aktarma ücreti alınmayacaktır” dedi.

Bandırma’da şehir içi ulaşımda Kent Kart kullanılmasından dolayı ilçede eğitimlerini sürdüren öğrencilerin bu uygulamadan faydalanamayacaklarına yönelik iddialara da değinen Kırbaş “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Genel Müdürlüğü ve Ulaşım Daire Başkanlığıyla yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında Bandırma’daki Kent Kart’ın da bu uygulamaya dahil edilmesini sağladık. Ancak uygulamadan faydalanmak isteyen öğrenciler öğrenci abonman kartlarını çıkartmaları gerekmektedir” ifadesini kullandı.

Bu uygulama ile öğrencilerin bütçelerini azda olsa bir katkı sağlamış olacaklarını dile getiren Kırbaş “Öğrencilerimize destek olurken, araç sahiplerini de zora sokmamak için, bu indirimden oluşan fark Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından sübvanse edilecektir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı
Sıradaki Haber Erdek’te uyuşturucu operasyonu:2 gözaltı