" /> İnönü Caddesi üzerindeki hizmet binası kapatıldı – Marmara Olay

 • DOLAR
  %1,14
 • EURO
  %1,25
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %3,37
İnönü Caddesi üzerindeki hizmet binası kapatıldı

İnönü Caddesi üzerindeki hizmet binası kapatıldı

Kayyum, Genel Başkan Muharrem İnce’nin 21 Ekim’de açılışını yaptığı Memleket Partisi Bandırma İlçe Başkanlığının Haydarçavuş Mahallesi İnönü Caddesi’nde bulunan hizmet binasını kapattı.

Hatırlanacağı üzere, Kasım ayında ilçe başkanlığında yapılan ve Balıkesir İl Başkanı Sinan Diker’de hazır bulunduğu toplantıya, 11 yönetim kurulu üyesi uyum problemi yaşadıklarını öne sürdükleri İlçe Başkanı Münir Atar’ın görevden alınmasını istemişti. Yaşanan tartışmaların ardından İl Başkanı Sinan Diker başkan ve yönetim kurulu üyelerinden istifalarını istemişti. Bunun üzerine 11 yönetim kurulu üyesi istifa etmişti. İstifaların ardından Balıkesir İl Başkanlığı Bandırma İlçe Başkanlığına kayyum atamıştı. Kayyumun, 30 gün içerisinde partiyi  ilçe kongresine götürmesi beklenirken  Haydarçavuş Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde bulunan hizmet binasını kapatılması şaşkınlık yarattı. Kayyumun, kapatmayla ilgili kamuoyuna her hangi bir açıklama yapılmaması ise dikkat çekiyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Bu zihniyet ile bir yere varılmaz. 2 Başkan değişti. 2 nci başkan önce istifa etti sonra kayyum ile atandı. Şimdi parti binası kapandı. Muharrem İNCE bu olay İNCElemezse Bandırma’dan oy alamaz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?