Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İnönü Caddesi üzerindeki hizmet binası kapatıldı

Kayyum, Genel Başkan Muharrem

Kayyum, Genel Başkan Muharrem İnce’nin 21 Ekim’de açılışını yaptığı Memleket Partisi Bandırma İlçe Başkanlığının Haydarçavuş Mahallesi İnönü Caddesi’nde bulunan hizmet binasını kapattı.

Hatırlanacağı üzere, Kasım ayında ilçe başkanlığında yapılan ve Balıkesir İl Başkanı Sinan Diker’de hazır bulunduğu toplantıya, 11 yönetim kurulu üyesi uyum problemi yaşadıklarını öne sürdükleri İlçe Başkanı Münir Atar’ın görevden alınmasını istemişti. Yaşanan tartışmaların ardından İl Başkanı Sinan Diker başkan ve yönetim kurulu üyelerinden istifalarını istemişti. Bunun üzerine 11 yönetim kurulu üyesi istifa etmişti. İstifaların ardından Balıkesir İl Başkanlığı Bandırma İlçe Başkanlığına kayyum atamıştı. Kayyumun, 30 gün içerisinde partiyi  ilçe kongresine götürmesi beklenirken  Haydarçavuş Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde bulunan hizmet binasını kapatılması şaşkınlık yarattı. Kayyumun, kapatmayla ilgili kamuoyuna her hangi bir açıklama yapılmaması ise dikkat çekiyor.

 

 

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Bu zihniyet ile bir yere varılmaz. 2 Başkan değişti. 2 nci başkan önce istifa etti sonra kayyum ile atandı. Şimdi parti binası kapandı. Muharrem İNCE bu olay İNCElemezse Bandırma’dan oy alamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube
Sıradaki Haber İhbar Doğru Çıktı Otobüste Yakalandı