Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İş adamları kulak çekti

Kısa adı Bansiad olan

Kısa adı Bansiad olan Bandırma Sanayici ve İş adamları Derneği’nin mart ayı olağan genel toplantısı Grand Asya Otel’de yapıldı. Toplantıya katılan Millet İttifakının Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun ve Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı yerel seçimler öncesinde iş adamlarına uygulamaya koyacakları projeleri anlattı.

-Kısır çekişmeleri bir kenara bırakın
Toplantıda konuşan Bansiad Başkanı Cengiz Köseleciler “Bir sanayi kenti olan Bandırmamız bundan sonrada bu yöndeki büyümesini hızla sürdüreceğine inanıyorum. Fakat bir önceki dönemde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile yaşanan sorunlar yüzünden yatırımcıların Bandırmayı tercih etmediğini üzülerek görmüş bulunmaktayız. Bandırma’da yaşayan herkes gibi bizlerde ilçemizde siyasi çekişmelerin olmadığı, yatırım ve ticaretin etkilenmediği uzlaştırıcı, yapıcı şeffaf ve demokratik bir yönetim anlayışını görmeyi arzu ediyoruz” dedi.

-Sanayi ve sorunları göz ardı edilmemeli
Önümüzdeki süreçte sanayileşmeyle birlikte büyüyecek sorunlarında göz ardı edilmemesi gerektiğinin altını çizen Köseleciler “Bu bağlamda çevreye duyarlı sanayileşme ve planlı kentleşme büyük önem arz edecektir. 31 Mart yerel seçimleri sonrasında seçilecek olan belediye başkan adayından aynı hassasiyeti ve bu sorumluluğu göstereceğine inanıyoruz. Hepimizin ortak konusu olan Bandırmamızın gelişip büyümesi için Bansiad olarak gerekli katkıyı vermeye her zaman hazırız” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Sıradaki Haber MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI