" /> İşadamlarından moderatörün taraf olduğu iddiasına cevap – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İşadamlarından moderatörün taraf olduğu iddiasına cevap

İşadamlarından moderatörün taraf olduğu iddiasına cevap

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanı Niyazi Yeloğlu’nun “Bandırma İş Dünyası Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanları ile buluşuyor” konulu toplantının moderatörü olan Abdullah Çolak’ın yanlı olduğunu iddialarına Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneği ve Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği’nden cevap geldi.

-Bizleri derinden üzmüştür
Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Cengiz Küçükköseleci ve Bandırma Genç Girişimci İşadamları Derneği Başkanı İsmail Çoban yaptıkları ortak yazılı basın açıklamasında “BANSİAD ve BANGİAD dernekleri olarak; 25 Ocak 2019 Cuma günü AK Parti ve İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının konuk olarak katıldığı, demokrasi adına çok önemli bir organizasyon gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Toplantımız akabinde yapılan organizasyon hakkında birkaç gazetemizde yer alan “Toplantı moderatörünün taraflı olduğu Haberi” bizleri derinden üzmüştür” denildi.

-Bansiad ve Bangiad hiç bir zaman taraf olmadı
Açıklamada “BANSİAD ve BANGİAD kurulduğu günden bu yana, hiçbir siyasi görüş ve kurumun ne taraftarı olmuştur, ne de etkisinde kalmıştır. Toplantı öncesi iki büyükşehir belediye başkan adayımıza da moderatör hakkında bilgi verilmiş ve onayları alınarak organize edilmiştir. Bandırma’da yapılan, ülke olarak hasretini çektiğimiz ve uzun yıllar sonra bir ilk olan bu organizasyonun siyasi amaçlar uğruna farklı yönlere çekilmesi Bandırma bütününde görmeyi asla arzu etmediğimiz bir durumdur” ifadesi kullanıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?