" /> İstifa mı etti yoksa görevden mi alındı? – Marmara Olay

 • DOLAR
  %1,41
 • EURO
  %2,01
 • ALTIN
  %1,92
 • BIST
  %5,04
İstifa mı etti yoksa görevden mi alındı?

İstifa mı etti yoksa görevden mi alındı?

Bandırma Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Başkanı Ecevit Karakoyun’un genel merkez tarafından görevden alındığı öne sürüldü. Karakoyun, görevden alındığına yönelik iddialara cevap vermezken sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında Dernek Başkanlığı ve üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

Karakoyun açıklamasında “Genel Başkanlığımızın siyasiler kurumlar ve çakma tarihçilerin karşısında takındığı tavır ve boyun eğmesini asla kabul etmiyorum. Etmeyeceğim. Bu süreç içinde bize güç veren destek veren herkese teşekkür ederim. Biz gaziler Şırnak’ta, Cudi’de, Metina’da bölücülere karşı en değerli savaşımızı canımızı ortaya koyarak verdik. Aşağılık siyasi oyunlar karşısında asla boyun eğmedim boyun eğenleri de asla affetmeyeceğim” ifadesini kullandı.

Hatırlanacağı üzere, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma Şube Başkanı Ecevit Karakoyun, Sonkurşun Anıtının bulunduğu alanda şehit mezarlarının tespitine yönelik jeoradar çalışması yapan Dr. Selim Erdoğan’a atfen “çakma tarihçi”  paylaşımı yapmış ve konu yargıya taşınmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?