Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İstifa mı etti yoksa görevden mi alındı?

Bandırma Harp Malulü Gaziler

Bandırma Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Başkanı Ecevit Karakoyun’un genel merkez tarafından görevden alındığı öne sürüldü. Karakoyun, görevden alındığına yönelik iddialara cevap vermezken sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında Dernek Başkanlığı ve üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

Karakoyun açıklamasında “Genel Başkanlığımızın siyasiler kurumlar ve çakma tarihçilerin karşısında takındığı tavır ve boyun eğmesini asla kabul etmiyorum. Etmeyeceğim. Bu süreç içinde bize güç veren destek veren herkese teşekkür ederim. Biz gaziler Şırnak’ta, Cudi’de, Metina’da bölücülere karşı en değerli savaşımızı canımızı ortaya koyarak verdik. Aşağılık siyasi oyunlar karşısında asla boyun eğmedim boyun eğenleri de asla affetmeyeceğim” ifadesini kullandı.

Hatırlanacağı üzere, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma Şube Başkanı Ecevit Karakoyun, Sonkurşun Anıtının bulunduğu alanda şehit mezarlarının tespitine yönelik jeoradar çalışması yapan Dr. Selim Erdoğan’a atfen “çakma tarihçi”  paylaşımı yapmış ve konu yargıya taşınmıştı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’de dilencilere geçit vermeyen Büyükşehir
Sıradaki Haber dilencilere geçit yok