Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“İtibar suikasttı yapıyorlar”

“İtibar suikasttı yapıyorlar”

Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat, yaptığı yazılı basın açıklamasında, Bandırma Kent Konseyi olarak göreve geldikleri günden bu güne kadar yaptıkları tüm çalışmaları kamuoyu ile şeffaf bir şekilde paylaştıklarını söyledi.

-Gerekli bilgilendirmeyi paydaşlarımıza yapıyoruz

Paydaşlarla gerekli bilgilendirmeyi rutin aralıklarla yaptıklarının altını çizen Polat “Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızda da faaliyet raporlarımızı yayınlamaktayız. Süreç içerisinde birçok çalışma gurubu ve meclisimiz çalışmalarına başladı, Bandırma için üretiyorlar. Birçok kursumuz faaliyetine devam ediyor. Bandırma Belediyesi başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

-İtibar suikasttı yapanlar hukuki karşılıklarını alacaklardır

Kurumsal yapıların işleyişinin belli olduğuna dikkat çeken Polat “Hukuken paydaşlarımızın hakları tabidir. Yapıcı eleştiriye de sonuna kadar açığız. Sosyal medya üzerinden birkaç kişinin aylardır temelsiz ve mesnetsiz paylaşım ve açıklamalarının seviyesine inmemek için sessiz kaldık. Gelinen noktada bu paylaşım ve açıklamalar Kent Konseyimizin çalışmalarına yönelik eleştiri hatta ağır eleştiri sınırlarını aşarak kişilik haklarına alenen saldırı niteliği taşımaya başlamıştır. İtibar suikasttı yapan her kim olursa olsun hukuki karşılığını alacaktır. Yapıcı ve samimi eleştiriye açığız, fikir özgürlüğünü her ortamda destekliyoruz. Bizlerin dünya görüşü bu iki konuda nettir. Eleştirilmekten asla çekinmiyoruz, eksik taraflarımız mutlaka vardır. Ancak eleştiri ve fikir özgürlüğü kişilik haklarına saldırı anına geldiğinde de gereğini yapmaktan asla kaçınmayız. Kendilerini yargı yerine koyup temelsiz ve mesnetsiz ithamlarda bulunan bu kişiler yaptıklarının yanlarına kar kalacağını düşünmesinler” ifadesini kullandı.

-Kişilik hakları her şeyin üzerindedir

Bandırma için katkı sunacak her kesimle ön yargısız çalışmaya hazır olduklarının altını çizen Polat “ Bugüne kadar Bandırma’ya hiçbir katkı sunmamış kişilerin seviyesine inmek zorunda kaldık. Ancak kişilik haklarımız her şeyin üzerindedir ve bu saldırıda bulunanlar bilsinler ki Bandırma Hepimizin söylemiyle, Bandırma için tüm bileşenlerimizle işbirliği içinde hareket ederek doğru bildiğimiz yoldan asla taviz vermeden çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”
Sıradaki Haber Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”