Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İYİ Parti’de hedef 10 bin imza

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için çok sayıda partili sabahın erken saatlerinden itibaren Bandırma İlçe seçim kuruluna imza beyanı için gitti.

İYİ Parti Genel Başkanı

Siyasi partileri 24 Haziran telaşı sardı. İYİ Parti’de teşkilatlar hem en yüksek oyu almak hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerine girecek olan adayları için 100 bin imzaya ulaşmak için yoğun bir çalışma takvimi hazırladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için çok sayıda partili sabahın erken saatlerinden itibaren Bandırma İlçe Seçim Kuruluna imza beyanı için gitti.

-İYİ Parti’de mesai başladı
Hedeflerinin Bandırma’da bin imzaya ulaşmak olduğunu açıklayan İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanı Necmi Sert, “İYİ Parti olarak Cumhurbaşkanlığı adaylığına Meral Akşener’i aday gösteriyoruz. Bu kapsamda İlçe Seçim Kuruluna imza beyanı konusunda vatandaşlarımıza gerekli desteği ve yardımı yapmak üzere İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanlığı olarak 6 partili arkadaşımız seçim kurulunun mesaisine paralel olarak görevlendirmiş bulunmaktayız” dedi. Sert, ilçede seçme ve seçilme hakkına sahip vatandaşları kimlik belgeleri ile Seçim Kuruluna müracaat etmeye çağırdı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli:
Sıradaki Haber Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli: “Büyük usta Nazım Hikmet’i şiirleriyle andık’