Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kadıneli Satış Mağazası tanıtıldı

Gönen Belediyesi tarafından Şehir

Gönen Belediyesi tarafından Şehir Parkı içerisinde hizmet verecek olan Kadıneli Satış Mağazası tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Ömer Seyfettin Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında konuşan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz” Eski bir tarihe sahip değerimiz olan Gönen İğne Oyası hepimizin bildiği üzere haftada bir gün Salı Pazarımızda ve Şehir Merkezimizde birkaç esnafımızın vitrinlerinde yer alan bir ürün olarak satılmakta. Bizler göreve geldiğimizde Kent Konseyimiz ile birlikte kadınlarımıza özel ne yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunurken şehrimizin bir marka değeri olan ve kadınlarımızın bir nevi gelir kaynağı olma özelliği taşıyan el emeği göz nuru ürünlerinin hak ettiği karşılığı almasını istedik ve “Kadın Eli Satış Mağazası” projemizi hazırlattık. Proje mağazamız şehir parkımızın içerisinde yer alıyor, hazırlıklarımız tamamlanmak üzere çok kısa bir süre içerisinde mağazamızı hizmete açacağız. Burada kadınlarımızın el emeği göz nuru yaptıkları ürünlerinin satışına katkı sağlayacak olan “Kadın Eli” projemizin bilgilendirme toplantısında yoğun ilgiyi görmek beni çok mutlu etti. Bu vesileyle bu projemizin en önemli paydaşı olan Kent Konseyimize, emeği geçen tüm paydaşlarımıza ve marka değerimize sahip çıkan üretici kadınlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tanıtım toplantısına; Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılman, Kent Konseyi Başkanı Doğan Ceylan, Belediye Meclis Üyesi Nesrin Osman Türk, Chp İlçe Başkanı Ünsal Acar, Chp Gönen Kadın Kolları Başkanı Süreyya Özadalı, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yeşim Burcuoğlu Bayrak ve üretici kadınlar katıldı. Üretici kadınlara mağazanın işleyiş süreci, ürün tedarikleri, satış ve ücretlendirme aşamalarını içeren bilgilendirme slayt gösterisiyle toplantı son buldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı
Sıradaki Haber Gönen’de uyuşturucu operasyonu:1 gözaltı