Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kafaoğlu: il başkanıyla aram iyi

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu, AK Parti İl Başkanı Demiraslan ile aralarında problem olduğu yönündeki iddialara noktayı koydu. Kafaoğlu “Demiraslan ile aram iyi”dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Bandırma’da basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kafaoğlu, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan ile aralarında problem olduğu yönündeki iddialara cevap verdi.

-İddialar gerçek dışı
AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan ile aralarında her hangi bir problemin bulunmadığının altını çizen Kafaoğlu, “Kendisiyle dün Balıkesir’de bir etkinlikte beraberdik. Benim katıldığım toplantılara il başkanımızın katılmadığı yönündeki iddialara tamamen gerçek dışıdır ”dedi.

-Kavga ve kargaşa hastalığı var
Kafaoğlu “Bizler parti içinde kavga olsun istemiyoruz. Benimde Hasan Demiraslan’n da Balıkesir’e hizmet etmekten başka bir gayesi yoktur. Balıkesir’de kavga ve kargaşa olsun hastalığı vardır. Milletvekillerimiz, il başkanımız ve teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışıyoruz. Hedefimiz 24 Haziran seçimlerinde elde ettiğimiz başarıyı tekrar elde etmektir. Hepimiz bunun için çalışıyoruz. Bu iddialara tamamen gerçek dışıdır ”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu
Sıradaki Haber ADEM YILMAZ’DAN BEŞTEKNİK PLASTİK‘E ZİYARET