• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %-0,27
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %3,08
“Kalıcı ekonomik başarılar yerel kalkınma ile mümkündür”

“Kalıcı ekonomik başarılar yerel kalkınma ile mümkündür”

Erdek Ticaret Odası Başkanı Turan Gün, Meclis Başkanı Yaşar Lafçı ve yönetim kurulu üyeleri Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz’ı makamında ziyaret etti Yaklaşık 45 dakika süren ziyarette Bandırma Ticaret Odası Meclis Başkanı Funda Dedeoğlu ve Oda Başkan Yardımcısı Sönmez Bekdemir’de hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz, Güney Marmara’nın geçmişten günümüze kadar önemli bir tarım, ticaret ve turizm merkezi olduğunu söyledi. Son yıllarda Bandırma ve çevresinde tarım ve hayvancılığa dayalı sanayi yatırımlarının ivme kazandığını anımsatan Yılmaz, bu yatırımlarla birlikte Bandırma ve çevresinin ülke ekonomisine ciddi katma değer ve istihdam sağlayan bölgelerin başında geldiğini dile getirdi.

Bandırma’nın pazar ve finans açısından yatırımcı için cazip bir bölge olma özelliğini fazlası ile taşıdığını dile getiren Yılmaz ” Kalıcı ekonomik başarılar ancak yerel kalkınma ile mümkündür.  Sanayicilerimizin ve iş adamlarımızın rekabet güçlerinin artırılması için çalışmalarda bulunmak Odamızın en temel hedeflerinden biridir. Bandırma Ticaret Odası, yerel kalkınmanın fitilini ateşleyecek insan ve çevre sağlığına duyarlı her türlü projeyi desteklemeye hazırdır. Bandırma Ticaret Odası, bölgemizde bulunan Oda ve Borsalarımızın  bu anlamda yapacakları her türlü projede paydaş olmaya dün olduğu gibi bundan sonrada hazırdır” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?