Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karakoyun’dan şok açıklama

İşadamı Murat Karakoyun ,Karlahan’a hesapların incelettirilmemesinde Dursun Mirza ile belediye başkan yardımcılığı konusunda yaptıkları öne sürülen bir anlaşmanın etkisinin olup olmadığını sordu.

İşadamı Murat Karakoyun ,Karlahan'a

İşadamı Murat Karakoyun gazetemize yaptığı açıklamada, Bandırmaspor ’un son yıllarda sportif başarılarından çok borçları ve kötü yönetimiyle spor kamuoyunun gündemine geldiğini söyledi.

-Topu görseler karakola bomba diye götürecekler
“Zaman bize sporun alt yapısından gelmeyen topu görse bomba diye karakola götürecek olan müteahhit ve muhasebecilerle spor kulübünün yönetilemeyeceğini göstermiştir” diye Karakoyun, “15 milyon TL borçla Malatyaspor Süper Lige çıkarken Bandırmaspor 20 milyon TL ile küme düşüyor. Bu bugüne kadar kulübün profesyonelce yönetilmediğinin açık göstergesidir” şeklinde konuştu.

-Yapamıyorsanız bırakın
Kimsenin kulübün sahipsiz kaldığını düşünmemesi gerektiğinin altını çizen Karakoyun, “Bu memleket Bandırmaspor’u kayyuma teslim etmez. Yapamıyorsanız bırakın ekibimizle birlikte gelelim. Bandırmaspor’u başarıdan başarıya koşturalım” ifadesini kullandı. Önceki yönetimlerin Mehmet Kılkışlı ve ekibinin mirasını tükettiğini öne süren Karakoyun, “Onların döneminde imaj kazanan ve birçok oyuncunun oynamak için tercih ettiği Bandırmaspor son dönemlerde tartışılan borçları ve kötü yönetiminden dolayı sporcuların tercih ettiği spor kulübü olmaktan çıkmıştır” şeklinde konuştu.

-Karlahan Mirza ile anlaştı mı?
Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ın bilir kişilerin 30 bin TL bedel istemesinden dolayı Bandırmaspor ‘un geriye dönük hesaplarını incelettirmemesine de değinen Karakoyun, hesapların incelettirilmemesinde Karlahan’a Dursun Mirza ile belediye başkan yardımcılığı konusunda yaptıkları öne sürülen bir anlaşmanın etkisinin olup olmadığını sordu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Haziran’da yapılacak ve Bandırmaspor’un
Sıradaki Haber TARAFTARIZ BİZ ÇEKERİZ CEFA ONUR BAŞKAN BİZİ BIRAKMA