Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karlahan ittifakın başkanı

Olağan Genel Kurulda konuşan

Olağan Genel Kurulda konuşan Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, Bandırmaspor’un toplam borcunun 18 milyon 109 bin 98 TL olduğunu söyledi. Bu yıl ki hedeflerinin şampiyonluk olduğunu açıklayan Karlahan, “Bu yıl inşallah hep beraber şampiyonlukların sefasını süreceğiz” dedi.

Spor kulüplerinin ayakta kalabilmesinin sabit gelir kaynaklarınla doğru orantılı olduğunu dile getiren Karlahan “Bandırmaspor’un ayakta kalabilmesi yöneticilerin şahsi destekleriyle mümkün değildir. Herkes bu taşın altına elini sokmalıdır. Şehir takımı olmanın yolu bu birlik ve beraberlikten geçmektedir. Geçmiş dönemde bazı hata ve eksikliklerimiz elbette olmuştur. Bu hatalarımızdan ders çıkartarak hep birlikte 2019-2020 futbol sezonunda önemli başarılara imza atacağız. Şampiyonluklarla sportif başarılarımızı taçlandırırken, tasarruf tedbirleriyle kulübün mali yapısını disipline edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’da konuşmasında, yerel yönetim olarak Göksel Karlahan ve ekibine gerekli desteği vermeye hazır olduklarının altını çizdi.
Tek liste halinde girilen ve Ozan Onur’un divan başkanlığını yaptığı genel kurulda seçimleri Göksel Karlahan ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu Onur Göçmez, Serdar Kuter, Emre Ertürk, Merve Kınık Öztürk, Yunus Emre Karahan, Mustafa Der, Özgür Kızıllar, Mülkü İnci, Özgün Eren, Namık Havutça, Mücahit Çarıkçıoğlu, Soner Koçoğlu ve Mehmet Özbay’dan Denetim Kurulu ise İhsan Şen, Mehmet Yağcı ve İzzettin Çalışır’dan oluştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta
Sıradaki Haber Başkan Sünnet Törenlerine Katıldı