" /> Karlahan: teknik heyetin arkasındayız – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Karlahan: teknik heyetin arkasındayız

Karlahan: teknik heyetin arkasındayız

Bu hafta sonu kendi sahasında Buğsaş ile karşılaşacak olan Bandırmaspor Orta Ölçekli Sanayi Sitesi’nde bulunan tesislerinde bu maçın hazırlıklarına başladı. Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan ve yönetim kurulu üyeleri tesislere giderek Teknik Direktör Hüseyin Yenikan ve oyuncularla bir araya geldi.

-Birlik ve beraberlik çağrısında bulundu
Kulüp Başkanı Karlahan “Bandırmaspor’u büyük başarılara taşıyabilmenin tek yolu, taraftarıyla ve yönetimiyle birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, bu ortamı bozmaya yönelik girişimlere izin vermemekten geçmektedir” dedi. Teknik heyetin arkasında olduklarının altını çizen Karlahan, “Daha kazanılacak çok maç ve elde edilecek çok puanın bulunduğu bir ortamda büyük Bandırmaspor taraftarına ve camiamıza düşen yegâne görev; tüm oyuncularımızı sahiplenmek, onların motivasyonlarını artırarak zafere yürümelerine yardımcı olmaktır” şeklinde kullandı.

-Taraftarlardan destek istedi
Karlahan devamında şunları söyledi “Taraftarlarımızın bundan sonraki tüm müsabakalarımızda da tribünlerde sergilediği centilmenlik ve fair-play ruhunu sürdüreceğine, başarıya giden yolda kulübüyle ve renkleriyle bütünleşeceğine, sahada terlerinin son damlasına kadar mücadele ederek bizleri zafere ulaştırmaktan başka bir gayesi olmayan oyuncularımıza her zamankinden daha fazla destek olacaklarına inancım tamdır”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?