Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karlahan’dan ezber bozan açıklamalar

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ın önceki yönetimlere yönelik mali inceleme girişiminde bulunduğu ancak bilirkişinin 30 bin TL tutarında bedel talep etmesi üzerine incelemeden vazgeçtiği ortaya çıktı.

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel

TFF 2.Lig Kırımızı Grup Takımlarından Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, Basın Sözcüsü Kayhan İpek ile kulübün TOKİ’de bulunan tesislerinde ortak basın toplantısı düzenledi.

-Şampiyonluk hedeflerimiz arasında değil
Karlahan,2018-2019 futbol sezonunda hedeflerinin ligde kalıcı olmak oluğunu söyledi. Vefa yılı olarak belirledikleri 2018-2019 futbol sezonunda öncelikli hedeflerinin kulübün mali yapısını disipline etmek olduğunun altını çizen Karlahan, hedefleri arasında lig şampiyonluğunun bulunmadığını vurguladı.

-İncelemeden maliyetten dolayı vazgeçmiş
Karlahan basın mensuplarının “21 Haziran 2018 tarihinde yapılan genel kurul sonrasında önceki yönetimlere yönelik mali inceleme başlatma girişimde bulunduğunuz ancak bilirkişinin 30 bin TL talep etmesi üzerine bu incelemeden vazgeçtiğiniz dile getiriliyor, bu doğru mu? şeklindeki sorusunu “İçeride kaçak var. Bu konu sadece yönetim kurulu üyeleriyle görüşülen bir konu. Bunun basına bir şekilde intikal ettirilmesini doğru bulmuyorum. Basın mensupları spekülatif haberlerden kaçınılmalıdır. Ben dahil herkesin dönemi incelenebilir. Buna farklı anlam yüklememek gerekiyor” diye cevap verdi.

-Ali Kafadar’a söz verdim
Karlahan basın mensuplarının “Genel kurul öncesinde Ali Kafadar haricinde söz verdiğiniz başka oyuncular oldu mu” şeklindeki sorusunu ise “Ali Kafadar’a seçilmem halinde söz verdiğim doğrudur. Ancak bu konuda nihai kararı verecek olan teknik direktördür. Hocanın uygun görmediği bir oyuncuyu takıma almam doğru değildir. Bordo beyazlı camiaya uzun yıllar hizmet etmiş biri olarak kendisine yaşanan bu gelişmelerin ardından alt yapı hocalığı teklif ettim ancak bunu kabul etmedi. Biz teknik direktörümüzün sonuna kadar arkasındayız” diye yanıtladı.

-Kalan 146 bin TL’sini ödeyeceğiz
Bandırmaspor eski Teknik Direktörü İsmail Ertekin’in 180 bin Tl alacağı ile ilgili TFF’ye transfer yasağı koydurması konusuna da değinen Karlahan “Biz Ertekin’in transfer yasağı koydurması olayını lisans tescili için TFF’ye giden arkadaşlarımızdan öğrendik. Bu gelişmelerden sonra kendisini arayarak neden böyle bir şey yaptığını sordum. Bana kendisinin muhatabının bir önceki yönetim olduğunu söyledi. İsmail Ertekin’in bu davranışını tasvip edebilmemiz mümkün değildir. Alacağının bir kısmını ödedik. Geriye kalan 146 bin TL tutarındaki alacağını ise ağustos ayının sonuna kadar ödeyeceğiz. Gerekiyorsa dükkanımızı satarız” diye yanıtladı.

-Mantıklısı 1+1 ama
Basın mensuplarının “Emekliliğinin sonuna gelmiş, sadece paranın konsantrasyonu ve motivasyonuyla ayakta kalan Rıza Efendioğlu ile 3 yıllık sözleşme imzalanmasını doğru buluyor musunuz?” şeklindeki sorusunu Karlahan “En mantıklısı Rıza Efendioğlu ile 1+1 anlaşma yapmak. Ancak kendisi ile 3 yıllık sözleşme yapmak fayda maliyet açısından daha mantıklı geldi. Kendisiyle ondan dolayı 3 yıllık sözleşme imzaladık” diye yanıtladı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlik Haftası’nın coşkusunu müzikle taçlandıran
Sıradaki Haber Bandırma Gençlik Konseri’nde Coşku Doruğa Çıktı