Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kasap parayı nerden bulduğunu açıkladı

Banban Ali’nin sosyal medya

Banban Ali’nin sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayına Antalya’dan telefonla bağlanan Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan parayı nerden bulduğunu açıkladı.

-Hakkımda yanlış konuşanların dilini keserim
Karlahan “Ben nerden buluyorsam buluyorum sana mı düşmüş? Buranın savcısı var, vergicisi var. Parayı havadan, tavadan buluyorum sana mı düşmüş? Bana kimse hırsız diyemez. Herkes haddini bilecek. Yumuşak başlı isek o kadar değil. Benim hakkımda yanlış konuşanların dilini keserim. Kendimi ezdirmem. Ben paramı vereceğim. Yok 4 milyonluk temlik koymuş kasap bu parayı nerden bulmuş. Kanun var kitap var. Bizim her şeyimiz resmidir. Biz Bandırmalıyız, Bandırma çocuğuyuz. Biz gecelere kadar kemik sıyırdık. İşkembe temizledik. Kasaplık mesleğimle gurur duyuyorum. Sana mı düşmüş benim kazandığım terbiyesiz ahlaksız. Biz Bandırmaspor yaşasın diye gövdemizi ortaya koyduk” dedi.

-Hepsini Allah ıslah etsin
Yönetim olarak ekonomik krize rağmen mücadele ettiklerinin altını çizen Karlahan “Herkes haddini bilecek. Haddini bilmeyene de haddini bildirtirim. Allahtan başka kimseden korkmuyorum. Hodri meydan. Bana kimse hırsız diyemez. Yüzümüz ak gönlümüz pak. Her şeyimiz şeffaf.
Kimse konuşmasın. Benim artık eski yöneticilerle de uğraşacak vaktim yok. Hepsini Allah ıslah etsin. Bundan sonra eski yöneticilerin bıraktığı borçlarla ilgili bir açıklama yapmayacağım. Kapadım o konuları. Önüme bakacağım, arkasına bakan adam başarılı olamaz. Tek başımıza da kalsak bu takımı ligde tutacağız” diye konuştu.

-4 milyonluk temliği neden koydurmuş?
Karlahan devamında şunları söyledi “Onlar istifa etmedikleri sürece ben bu yönetimle yola çıktım sevsem de sevmesem de kongreye kadar bununla gideceğim. Çok biliyorsanız bana parayla gelirsiniz bende yarın kongre kararı alırım. Bu işler şarkı ve türküyle olmuyor. 4 milyon TL’lik temlik koydurmamın amacı bundan sonra gelecek borçlara önlem almaktır. Tabi ki alacağımı alacağım. Kim bağışlamış. Önceki yönetim 4 milyon vermiş kimse inanmıyor. Ondan önceki yönetim 1 milyon 600 bin TL alacağı var. 8 yıllık başkanlık yapmış seneye 50 bin TL düşer. Bende 8 yıllık başkanlık yapayım her sene 50 bin TL vereyim. Yok öyle babanın çiftliği kardeşim. Ahmet’te bağlansın Mehmet’te bağlansın eski başkanlarda bağlansın kimseye kendimi ezdirmem. Bundan sonra Göksel Karlahan mert konuşacak. Bizimde sabır taşımız var. Bundan sonra haddini bilmeyene haddini bildiririz. İki tane şarap içecek bana yazacaksın yok öyle. Benim hakkımda belden aşağı eleştiri yapanlara haddini bildiririm”.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI