Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kayan’dan Hisarcıklıoğlu’na arabulucu tepkisi

Hisarcıklıoğlu’nun “arabuluculuk sistemine ilişkin açıklamalarına Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı Kayan’dan tepki geldi.

Hisarcıklıoğlu'nun "arabuluculuk sistemine ilişkin

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun “arabuluculuk sistemine ilişkin açıklamalarına işçi sendikalarından tepki geldi.
Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun “arabuluculuk sistemine ilişkin açıklamalarına tepki gösterdi. Arabuluculukla ilgili çekincelerini değişik tarihlerde yaptıkları açıklamalarla ortaya koyduklarının altını çizen Kayan, yapılan açıklamaların haklılıklarını bir kez aha ortaya koyduğunu söyledi. İşçi lehine hiçbir olumlu yanı bulunmayan arabuluculuk sisteminin tekrar gözden geçirilmesi gerektiğinin altını çizen Kayan, beklentilerinin seçimler sonrası oluşacak Meclisin sosyal taraflar arasında daha dengeli ve adil düzenlemeler getirecek bir yapıda olması yönünde olduğunu dile getirdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gömeç Dalış
Sıradaki Haber Dikkatli dalgıç, martının hayatını kurtardı