Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KEV’den eğitime destek

Bandırma Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanlığı, ilçede bulunan 5 liseye 3G yazıcılar bağışında bulundu. Yazılar düzenlenen törenle okul müdürlerine teslim edildi.

Bandırma Kültür ve Eğitim

Bandırma Kültür Eğitim Vakfından eğitime destek. Vakıf yönetimi Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle ilçedeki 5 liseye 3D yazıcı bağışladı.
Vakıf Başkanı Yavuz Demiralay ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Poyraz Ozar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan’ın makamında düzenlenen törenle 3G yazıcıları Recep Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aysun Karadayı’ya, Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Obuz’a, Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şefik Acar’a, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Levent Tokalaç’a, Haydarçavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Delen’e teslim etti.

Teslim töreninde konuşan Vakıf Başkanı Yavuz Demiralay, Vakıf yönetimi olarak eğitime yılda 1.5 milyon TL destek verdiklerini söyledi. Vakıfın eğitim burslarının da devam ettiğini açıklayan Demiralay, burslardan faydalanmak isteyen öğrencilerin 29 Eylül’e kadar Vakıflarına müracaat etmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI