" /> Kılıç AK Parti’den aday adayı oldu – Marmara Olay

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kılıç AK Parti’den aday adayı oldu

Kılıç AK Parti’den aday adayı oldu

Bandırma’nın sevilen esnaflarından Yavuz Kılıç AK Parti’den Balıkesir milletvekili aday adayı oldu. Aday adaylığıyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Yavuz Kılıç,2009-2015 yılları arasında Bandırma İlçe Başkanlığında argeden sorumlu ilçe başkan yardımcılığı görevinde bulunduğunu anımsattı.

-Teşkilatta önemli görevler aldı
AK Parti’nin kuruluşundan bugüne gerek sahada gerekse teşkilat içinde aktif görevler aldığını vurgulayan Kılıç “Siyasetle uğraşan her birey gibi partimizin ilkeleri ve ülkemizin menfaatleri doğrultusunda hedeflerim vardı. Benim için uzun vadeli bir hedef olan milletvekilliği aday adaylığımı bu süreçte öne çekme kararı aldım. Bu kararı almamda en büyük etken Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın genç siyasetçilere duyduğu güvene ve inanca dayalı siyaset anlayışından aldığım güç ve cesarettir” dedi.

-Liderimin yanındayım
Kılıç “Dava adamı olmak ülkemizin içinden geçtiği bu zor süreçte milli davamıza içeriden ve dışarıdan yapılan haksızca saldırılara karşı AK Parti’nin genç bir ferdi olarak bende buradayım, liderimin yanındayım diye bilmektir” ifadesini kullandı. Evli ve 2 çocuk babası olan Yavuz Kılıç Bandırma’da kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin yönetim kurulu üyeliğini yapmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?