Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kılkışlı: Satışa karşıyım

Kılkışlı “Bandırmaspor ’un satılmasına karşıyım. Satışın önü şirketleşme gösterilerek yapılacaksa buna da karşıyım.”dedi.

Kılkışlı "Bandırmaspor ’un satılmasına

Bandırmaspor eski Kulüp Başkanı Mehmet Kılkışlı, gazetecilere yaptığı açıklamada,” Bandırmaspor ’un satılmasına karşıyım. Satışın önü şirketleşme gösterilerek yapılacaksa buna da karşıyım. Yönetim genel kurulda şirketleşmenin gerekçelerini üyelere anlatmalıdır. Şirketleşme ile hedeflenen nedir?” diye sordu.

-Alacaklarımızın muhatabı Mirza
Bandırmaspor Kulübünden toplam alacaklarının 1 milyon 769 bin TL olduğunu açıklayan Kılkışlı “Erhan Elmastaş’ın seçildiği genel kurul öncesinde Belediye Başkanı Dursun Mirza ile alacaklarımız konusunda bir görüşme yaptık. Bu görüşmede bize banka borçlarının bitirilmesinin ardından ödemelerin yapılacağı dile getirildi. Ancak geçen süre içerisinde bize herhangi bir ödeme yapılmadı. Bu konudaki bizim muhatabımız Dursun Mirza’dır. Önümüzdeki günlerde alacağımızın ödenmesi konusunda bir görüşme talep edeceğiz” ifadesini kullandı.

-Bandırmaspor iyi yönetilmedi
Bandırmaspor’un geçen süre içerisinde iyi yönetilmediğini dile getiren Kılkışlı, kötü yönetimden kastının uygulanan yanlış transfer politikalarıyla kulübün milyonlarca lira borca sokulması olduğunu söyledi. Kılkışlı, 21 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulda Bandırmaspor’un başkanlığına gelmesi kesinleşen Göksel Karlahan’ın listesinde yer almayacaklarını ve bu anlamda olmasını istedikleri herhangi bir isminde bulunmadığını ancak dışarıdan destek vereceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can
Sıradaki Haber CAN ATA TAN 23 NİSAN’I KUTLADI