" /> Kılkışlı: Satışa karşıyım – Marmara Olay

 • DOLAR
  %1,41
 • EURO
  %2,01
 • ALTIN
  %1,92
 • BIST
  %5,04
Kılkışlı: Satışa karşıyım

Kılkışlı: Satışa karşıyım

Bandırmaspor eski Kulüp Başkanı Mehmet Kılkışlı, gazetecilere yaptığı açıklamada,” Bandırmaspor ’un satılmasına karşıyım. Satışın önü şirketleşme gösterilerek yapılacaksa buna da karşıyım. Yönetim genel kurulda şirketleşmenin gerekçelerini üyelere anlatmalıdır. Şirketleşme ile hedeflenen nedir?” diye sordu.

-Alacaklarımızın muhatabı Mirza
Bandırmaspor Kulübünden toplam alacaklarının 1 milyon 769 bin TL olduğunu açıklayan Kılkışlı “Erhan Elmastaş’ın seçildiği genel kurul öncesinde Belediye Başkanı Dursun Mirza ile alacaklarımız konusunda bir görüşme yaptık. Bu görüşmede bize banka borçlarının bitirilmesinin ardından ödemelerin yapılacağı dile getirildi. Ancak geçen süre içerisinde bize herhangi bir ödeme yapılmadı. Bu konudaki bizim muhatabımız Dursun Mirza’dır. Önümüzdeki günlerde alacağımızın ödenmesi konusunda bir görüşme talep edeceğiz” ifadesini kullandı.

-Bandırmaspor iyi yönetilmedi
Bandırmaspor’un geçen süre içerisinde iyi yönetilmediğini dile getiren Kılkışlı, kötü yönetimden kastının uygulanan yanlış transfer politikalarıyla kulübün milyonlarca lira borca sokulması olduğunu söyledi. Kılkışlı, 21 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulda Bandırmaspor’un başkanlığına gelmesi kesinleşen Göksel Karlahan’ın listesinde yer almayacaklarını ve bu anlamda olmasını istedikleri herhangi bir isminde bulunmadığını ancak dışarıdan destek vereceklerini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?