Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kılkışlı’dan Alpsu’ya ziyaret

Kılkışlı,”Şehrimizin futbol takımının Spor Toto 1.Ligi’nde mücadele etmesinin hem prestij meselesi hem de kent ekonomisi için önemli bir değerdir”dedi.

Kılkışlı,"Şehrimizin futbol takımının Spor

Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, 25 Mart 2018 tarihinde Kurtuluş Düğün Salonunda yapılan genel kurul sonrasında Pazarcılar Odası Başkanlığına seçilen Erkan Alpsu’yu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Ziyarette konuşan Kılkışlı, geleceği kurgulayan, şehrin gelişimine katkı sağlayan, taklit eden değil öncü olan vizyonu ile şehrin tüm kurum ve kuruluşları ile iş birliği içinde olan, dayanışma kültürüyle hareket eden Bandırma Ticaret Odası’nın, ilçenin ihtiyaç duyduğu desteği her platformda sağlamaya devam edeceğini söyledi.

-Bandırmaspor şehrin markasıdır
Ziyarette basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Kılkışlı, Bandırmaspor ’un şehrin bir markası olduğunu söyledi. Bandırmaspor ‘un Spor Toto 1.liginde temsil edilmesinin önemine değinen Kılkışlı,” Bandırma Ticaret Odası olarak Bandırmaspor’u şehrimizin bir markası olarak görüyoruz. Şehrimizin futbol takımının Spor Toto 1.Ligi’nde mücadele etmesinin hem prestij meselesi hem de kent ekonomisi için önemli bir değer olduğunu düşünüyorum” dedi. Şehrin tüm dinamiklerinin Bandırmaspor için ortak hareket etmesi gerektiğinin altını çizen Kılkışlı, “Mesele kimin başkan olacağı değil. Bandırmaspor olmalıdır. Herkes oturup, konuşmalı, bir araya gelmeli ve Bandırmaspor ‘un Spor Toto 1.Ligi’ndeki eski günlerine dönmesi için destek vermelidir” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor son olarak 2. Lig
Sıradaki Haber Fırtına gibi esecek