Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kim bu şikayet eden makam sahipleri?

İşadamı Ceyhun Mırız’ın kendi

İşadamı Ceyhun Mırız’ın kendi imkanlarıyla ilçede korona virüse karşı yaptırdığı dezenfekte çalışmalarının devletin ilgili kurumlarına “Etrafa ne attığı belli değil” denilerek şikayet edildiği ortaya çıktı.

-Yaptıklarımızı çekemeyen makam sahipleri var
Yaşanan gelişmelere ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yapan İşadamı Ceyhun Mırız, Erdek’te korona virüsüne karşı tüm güçleriyle yılmadan usanmadan hizmete devam ettiklerini söyledi. Erdek halkı için yaptığı hizmetleri çekemeyen bazı makam mevki sahiplerinin bulunduğunun altını çizen Mırız “Bu makam sahipleri bu güne kadar yaptığımız korona virüs dezenfekte çalışmalarını “etrafa ne attığı belli değil” diyerek itibarsızlaştırmaya çalıştıklarını görmekteyiz. Bu ifade sahiplerine ve ilçe halkına dezenfekte çalışmalarında kullanılan lisanslı ürünleri göstermeye hazırım. Erdek halkı benim için çok değerlidir. Bu sebepten kimsenin sağlığını riske atmam. Öyle bir zihniyet içinde olsam ilaçlama yapmam. Siyasi emelleriniz için beni karalamaya çalışmayın. Ben Erdek ve ilçe sakinlerine borcumu ödüyorum” dedi.

-Beni yıldıramayacaksınız
Bu tür iddiaların Erdek’e hizmet etmekten kendisini alıkoyamayacağının altını çizen Mırız “Beni yıldıramayacaksınız. Çünkü ben bunları menfaat için değil, aşkla sevgiyle yapıyorum. Doğru bildiğim bu yoldan asla sapmayacağım. Bu sebepten dolayı bütün illerin peşinde olduğu özel imal edilmiş dezenfekte aracını Erdek halkının hizmetine sunuyorum. Erdek ilçe merkezi i ve ara sokaklar dahil olmak üzere binaların erişebilen katlarına dahi yoğun dezenfekte çalışmaları yapılmıştır. Çalışmalarımız bundan sonrada devam edecektir. Erdek’te elimizin değmediği yer bırakmayacağız. Bu zor dönemde sizlere hizmet edebilmek en büyük mutluluğumdur. Bütün gayretimiz Erdek halkımızın sağlığı içindir. Vatandaşlarımızda gerekli kurallara uyarak zorunlu haller olmadıkça evlerinizden dışarıya çıkmasınlar. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Hiç bir virüs bizim tedbirlerimizden daha güçlü olamaz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siyasi partiler, Belediye Meclis listelerini
Sıradaki Haber Şaka gibi….O gün öyle bugün böyle