Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kim bu siyaset senaristleri?

Bandırma Ticaret Odası eski

Bandırma Ticaret Odası eski Başkanı Mehmet Kılkışlı, yaklaşan yerel seçimler öncesinde tüm siyasi partilere belediye başkan adaylığı konusunda kapılarını kapattı.

-Adımın asla bir arada kullanılamayacağı…..

Şehir Gazetesine konuşan Kılkışlı, “Her seçim döneminde adım siyasi partiler tarafından belediye başkan adayı olarak dile getirildi. Bu seçim döneminde de adımın asla bir arada kullanılamayacağı bir parti ile gündeme getiriliyor” dedi. CHP’den aday olacağına yönelik haberlerin siyaset senaristleri tarafından basına servis edildiğini öne süren Kılkışlı, siyaset senaristlerinin kimler olduğu konusunda her hangi bir açıklama yapmaması ise dikkat çekti.

-Aday değilim

Bu haberleri basına sızdırma gayretinde olanlara önce kendi adaylıkları için gerekli çalışmaları yapmaları çağrısında bulunan Kılkışlı “Siyaset senaristleri kendi partilerinden aday olabilmeyi başarsınlar sonra başka senaryolar peşinde koştursunlar. Bugüne kadar siyaset yapmadım. Yapmak istersem bile birkaç kişinin spekülasyonlarına ihtiyacım olmaz. Bu kararı bir gün alırsam kendim irademle alırım ve çıkıp aslanlar gibi kamuoyu ile paylaşırım “ifadesini kullandı.

-Basında geniş yer bulmuştu
Hatırlanacağı üzere, Bandırma’da parti için tartışmaların olduğunu öne süren CHP içinde bir grubun birleştirici aday olarak Mehmet Kılkışlı’nın ismini Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan adaylarından Özgür Özel’e lanse ettiklerine yönelik haberler basında geniş yer bulmuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI