Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Kimse siyasi sonuçlar çıkarmasın”

AK Parti Erdek Belediye

AK Parti Erdek Belediye Meclis Üyesi Yaşar Ceyhun Mırız, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın Erdek Belediye ziyareti sonrasında Hüseyin Sarı ile aralarında yakınlaşma olduğuna yönelik yorumlarına açıklık getirdi.

-Erdek’in hayrına olan her şeyde varım

Mırız, “Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın Erdek Belediye ziyaretine bizlere ilçeye yapılacak olan yatırımlar konusunda fikirlerimizi sorması uygarca bir davranıştır. Hiç kimse ilçenin iktisadi ve sosyal yaşamını geliştirecek projelere destek vermemizden siyasi sonuçlar çıkarmamalıdır. Vatandaşlarımız iktidar ve muhalefet partileri ve temsilcilerinden ilçemize hizmet bekliyor. Bize düşen Erdek’in gelişmesine katkıda bulunacak her türlü projeye parti taassuplarını bir kenara bırakarak sahip çıkmak ve desteklemektir” dedi.

-Siyaseten ve fikren aynı kulvarda değiliz

Hüseyin Sarı ile fikren ve siyaseten aynı kulvarda olabilmelerini söz konusu olmadığının altını çizen Mırız,“Bu güne kadar ilçenin yararına olan uygulamalarda nasıl takdir hakkımızı kullandıysak ilçenin yararına olmayan uygulamalarda da tenkit hakkımızı kullanmaya devam edeceğiz. Kendisiyle siyasi olarak hiçbir yakınlaşmamız söz konusu değildir. Kendisi siyaseten benim rakibimdir.Böyle olmaya da devam edecektir” ifadesini kullandı.  

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

28 aydan bu yana görevde
Sıradaki Haber Kimseye avanta vermemiş