Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kimseye avanta vermemiş

28 aydan bu yana görevde bulunduğunu anımsatan Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, bu süre zarfından kimseye avanta vermediğini açıkladı.

28 aydan bu yana

Erdek Belediye Başkanı Burhan Deniz gazetecilere yaptığı açıklamada; “Görev sürem içinde asla isteyerek yanlış iş yapmadım. Kimseye avanta vermedim.”dedi.

Balıkesir Büyükşehir’in yaptığı anketlerde ildeki en başarılı belediye başkanları arasında yer aldığını iddia eden Karışık “Önemli olan Erdekli vatandaşlarımızın memnuniyet ve takdirleridir. 28 aylık bu süreç içinde Erdek Belediyesi’nin önceki dönemde gelen borçlarının yüzde 65’ini ödedim. Önümüzdeki 5 yıl içinde diğer borçları da ödeyeceğiz. Belediye personelimizin maaş alacakları kalmadı. Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) kapsamında olup, emekliye ayrılan 13 personelimizin de kıdem tazminatları da ödendi. Görev sürem içinde asla isteyerek yanlış iş yapmadım. Kimseye avanta vermedim. Başkanlık koltuğundan bir beklentim yok. Çünkü bu koltuk kişilerin değil, halkındır. Eğer Erdek’te yeniden göreve seçilirsem, bu gerçeğin ışığında tek amacım Erdek’e hizmettir.” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sahillerde gerçekleştirdiği;
Sıradaki Haber Plaj sayısı 49’a yükseldi