Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kızılay’da kurban fiyatları belli oldu

Kızılay Susurluk Şube Başkanı İrfan Ersoy, vekaletle kurban kesim fiyatlarının yurt içinde 750, yurt dışında ise 590 lira olduğunu açıkladı.

Kızılay Susurluk Şube Başkanı

Kızılay Susurluk Şube Başkanı İrfan Ersoy, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ‘Kurban bereketi yıl boyunca sürsün’ adıyla başlatılan kampanya ile vekaletle kurban kesim fiyatlarının yurt içinde 750, yurt dışında ise 590 lira olduğunu açıkladı. Türk Kızılay’ı tarafından geleneksel hale getirilen vekaletle kurban kesim kampanyası, ‘Kurban bereketi yıl boyunca sürsün’ sloganıyla bu sene de sürüyor.
Kızılay’ın geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de gerek ülke içerisinde gerekse yurt dışında 30’un üzerinde ülkede vekalet yoluyla kurban kesim kampanyası başlattığını dile getiren Ersoy, “Türkiye’de kesilecek kurbanlar için 750 lira, yurt dışında kesilecek kurbanlar için 590 lira olarak belirlendi. Kurban bağışlarını şubelerimize gelmek suretiyle yapılabildiği gibi Kızılay’ın 168 çağrı merkezini aramak suretiyle yapılıyor” dedi. Ülke içerisinde kesilen kurbanların tamamının Et Balık Kurumuna ait kombinalarda işlenmek suretiyle Susurluk Şubesi’ne gönderildiğini açıklayan Ersoy, “Şubemize gönderilen bu kavurmaları yıl içerisinde ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerine dağıtıyoruz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Haziran’da yapılacak ve Bandırmaspor’un
Sıradaki Haber TARAFTARIZ BİZ ÇEKERİZ CEFA ONUR BAŞKAN BİZİ BIRAKMA