Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Komedi filmi gibi

Ayyıldız Mahalle Muhtarı Ali

Ayyıldız Mahalle Muhtarı Ali Derman, Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanı Burhan Deniz’in kendisine yapmış olduğu ziyarette “Dursun Mirza döneminde tır parkının asfaltlanması ve çevresine duvar örülmesi konusunda Tramola Gemi İşletmeciliğinin belediyeye 2 milyon TL verdiği ancak asfaltlamanın yapılmadığı” yönündeki ifadelerine açıklık getirdi.

-“Şirketin Erdek temsilcisi beni yanlış bilgilendirmiş”

Derman yaptığı açıklamada “ Tramola Gemi İşletmeciliği Erdek sorumlusu tarafıma yanlış bilgi vermiştir. Yapılan açıklamalardan ilgili firma tarafından Bandırma Belediyesine böyle bir paranın verilmediği anlaşılmaktadır. Kamuoyunu yanlış bilgilendirmiş olmamdan dolayı basın mensupları, dönemin belediye başkanı ve Bandırma Belediyesi’nden özür dilerim” dedi.

-Derman ne demişti?

Ayyıldız Mahalle Muhtarı Ali Derman, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz’in kendisine yapmış olduğu ziyarette “Mahallemiz mücavir alanı içerisinde bulunan tır parkının zemininin asfaltlanmaması ve çevresinin duvarla örülmemesinden dolayı kötü görüntüler oluşuyor. Mahalle sakinleri oluşan toz ve kötü görüntüden dolayı camlarını bile açamıyorlar. Tır parkının asfaltlanması ve çevresine duvar örülmesi konusunda geçtiğimiz aylarda Tramola Gemi İşletmeciliği yetkilileriyle muhtarlık olarak bir görüşme yaptık. Bu görüşmede mağduriyetlerimizi anlattık ve bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedik. Şirket yetkilileri Dursun Mirza döneminde bahse konu parkın asfaltlanması ve etrafının duvarla örülmesi konusunda yerel yönetime 2 milyon TL ödeme yaptıklarını dile getirdiler. Yerel yönetim ise bahse konu alanın bir bölümünün mülkiyetinin vatandaşta olduğunu bundan dolayı da asfalt dökemeyeceği ifade ediyor. Ortada bir mağduriyet var. Mahalle sakinleri olarak biran önce sorunumuza çözüm bulunmasını istiyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

-Kim bu çanakçılar?

Dönemin Belediye Başkanı Dursun Mirza ise Ali Derman’ın nu açıklamalarını geri dönük ima yoluyla karalama olarak nitelendirdi. Bazı kesimlerin ise bu açıklamalara çanak tuttuğunu söyledi. Mirza’nın, açıklamasında çanak tutanların kimler olduğunu açıklamaması dikkat çekti. Mirza kendisi döneminde ilgili firmadan böyle bir paranın alınmadığını, böyle bir işleminde söz konusu olmadığını söyledi. Bu gelişmelerin ardından, Tramola Gemi İşletmeciliğinden konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
Sıradaki Haber Bandırma’da Gizli Kamera Skandalı!