Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Komisyon toplandı: gündem ihracaat uygulamaları

Bandırma Ticaret Borsası Beyaz,Kırmızı

Bandırma Ticaret Borsası Beyaz,Kırmızı Et ve Yumurtacılık Meslek İhtisas Komisyonu kasım ayı olağan toplantısı borsa meclis salonunda yapıldı.

Şerafettin Çıkar başkanlığında toplanan komisyonun toplantı gündemi beyaz et ve yumurta ürünlerinde ihracat süreçlerinin gümrükleme ve transport süreçleri ele alındı. Komisyon toplantısına Bandırma Sürat Gümrükleme Müşavirliği firması ortağı Selim Dinçer Ünver ve Bandırma Gümrük Müdürlüğü Muayene Memuru Ceyhun Çevik katılım sağladı. İhracat süreçlerinde, gümrük mevzuatı, transit işlemler ve Dahilde İşleme Rejimi hakkında görüş alışverişi yapıldı. Komisyona, Moskova Ticaret Heyeti ve Rusya pazarındaki son gelişmeler ile ilgili konularda, Borsa personeli Eyyüp Arslan bilgilendirme yaptı. Komisyon Başkanı ve Bandırma Kasaplar Odası Başkanı Şerafettin Çıkar Komisyonun 2023 yılı toplantı gündemleri ve 2024 yılı beklentileri hakkında bilgiler verdi.

Komisyon Başkan Yardımcısı ve SS. Eğitimciler Kooperatifi Yönetim Kurulu üyesi S. İsmail Özkan katılımcılara bölgemizdeki kırmızı et sektöründeki güncel gelişmeler ve Kooperatifçilik uygulamaları hakkında bilgi verdi. Komisyonumuza misafir olarak katılım sağlayan diğer sektör temsilcileri mevcut ihracat lojistiği ve ürünlerin son kullanım tarihlerinin ülkeler arası farklı uygulamaları hakkında görüşlerini bildirdiler. Toplantı tüm katılımcıların iyi dilek ve temennilerinin paylaşımı ile sona erdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
Sıradaki Haber Bandırma’da Gizli Kamera Skandalı!