Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Köpeği vuran çoban konuştu

Cabbar’ı tüfekle vuran çoban gazetecilere konuştu. Çoban: “Cabbar koyunumu parçaladı, öldürmek zorunda kaldım”dedi.

Cabbar'ı tüfekle vuran çoban

Bandırma Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Müdürü Osman Nuri Kale’nin “Cabbar” isimli köpeğini tüfekle vuran çoban Ali Dursun Biçer gazetecilere konuştu.

 

Cabbar koyunumu param parça etti
Biçer “Külefli Mahallesi’nin 2,5 km dışarısında koyun ahırım var. Sabah 7.30’da koyunlarımı otlatmaktan dönerken koyunun bir tanesi bir anda yatarak doğum yaptı. Ben diğer koyunların vatandaşın tarlasına zarar vermesin diye doğum yapan koyunu bırakarak diğer sürüyü ahıra kapattım. 15-20 dakika sonra doğum yapan koyunu almak için geri döndüğümde bir köpeğin canlı koyunumu yerken gördüm. Bunun üzerine köpeği sesle kovmaya çalıştım. Buna rağmen köpek koyunu bırakmayarak bana da saldırdı. Bunun üzerine olay yerinden 250 metre uzaklıktaki ahırdan av tüfeğimi alarak koyunumu kurtarmak için tekrar geri döndüm. Sesli müdahaleme rağmen köpek gitmeyince ve bana da saldırınca tüfekle vurmak zorunda kaldım. Köpek olay yerinden 50 metre uzaklıkta öldü” dedi.

 

-Kamuoyunu yanlış bilgilendiriyor
Köpeğe yakından gördükten sonra köpeğin Osman Nuri Kale’ye ait olabileceğini düşünerek telefonla aradığını dile getiren Biçer “Kale köpeğin kendisinin olması halinde beni köyde barındırmamakla tehdit etti. Bunun üzerine Edincik Jandarma Komutanlığına giderek şikayetçi oldum. Köpek sahibi Osman Nuri Kale yapmış olduğu açıklama ve paylaşımlarıyla kamuoyunu yanlış bilgilendirmektedir” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu
Sıradaki Haber ADEM YILMAZ’DAN BEŞTEKNİK PLASTİK‘E ZİYARET