Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kozlarını paylaştılar

31 Mart 2019 tarihinde

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere 2 ay kala Cumhur İttifakının Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Millet İttifakının Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı İsmail Ok, Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneği ve Bandırma Genç Girişimci İşadamları Dernekleri tarafından Grand Asya Otel’de düzenlenen “Bandırma İş Dünyası Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanları ile buluşuyor” konulu bir toplantıda kozlarını paylaştı.

-Kredi ve maaşları ödemekte güçlük çekiyorlar
Millet İttifakı adayı İsmail Ok konuşmasında, “Büyükşehir Belediyesi’ndeki haksız hukuksuz adaletsiz ve liyakatsiz yönetimlerin verdiği zararı ve tahribatları burada yazmaya kalksak sayfalar almaz. Hukuksuzlukların hesabını sormak için 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimleri büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi kötü yönetiliyor. Balıkesir Belediyesini borçlu ilk 5 belediyesi yaptılar. Şu anda büyükşehir belediyesi çektiği kredileri ve personel maaşlarını ödemekte güçlük çekiyor” dedi.

-Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır
Cumhur İttifakının adayı Yücel Yılmaz’da konuşmasında “Yaptıklarımız yapacaklarımın teminatıdır. Karesi’de vaat ettiğimiz; biz 2019’a kadar yapacağız dediğimiz her şeyi yaptık. Balıkesir’de taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı, büyükşehir ve ilçe belediyelerinin tümünü kazanacak. Büyükşehir’i kültür, sosyal ve katılım belediyeciliği ile yöneteceğiz” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı,
Sıradaki Haber CHP’Lİ SARI “AKMAN’IN ANNESİNİN İSYANINI DUYDUNUZ MU?”