• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,22
 • ALTIN
  %0,23
 • BIST
  %1,45
Külliyenin prensine dur durak yok

Külliyenin prensine dur durak yok

3 Şubat 2018 tarihinde yapılan il kongresi sonrasında AK Parti Balıkesir İl Yönetimine girerek teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcılığı görevine getirilen Cihan Güreşçioğlu’na dur durak yok. AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan tarafından Körfezden sorumlu bölge koordinatörlüğü görevine getirilen Cihan Güreşçioğlu, haftanın 3 gününü Ayvalık, Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, İvrindi ve Balya ilçelerinde geçiriyor. 460 bin nüfusa sahip Körfez Bölgesinde hedef AK Parti’yi birinci parti yapmak.

-Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız
Hedeflerinin Balıkesir’de yerel ve genel seçimleri kazanmak olduğunu açıklayan Cihan Güreşçioğlu, bu yolda çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Her partilimize bu süreçte önemli görevler düşüyor. Kongre süreçlerinde yaşanan kırgınlıkları bir kenara bırakarak hep birlikte uyum içerisinde çalışarak partimizi Balıkesir ve ilçelerinde iktidara taşıyacağız. Bunu yapmaya gücümüz var, inancımız var. Sadece biraz daha gayretli olmamız gerekiyor” dedi.

-Hedef 2019 yerel ve genel seçimlerini kazanmak
Bunun için haftanın 3 günü görev alanı içerisinde bulunan Körfez Bölgesini karış karış dolaştıklarını dile getiren Güreşçioğlu, “Ayvalık, Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, İvrindi ve Balya ilçelerini kapsayan bu bölge 460 bin nüfusla Balıkesir’in önemli seçmen kitlesini bünyesinde barındırıyor. Görevimizin zor ancak imkansız olmadığını biliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle günümüze gün gecemize gece katarak partimizi 2019 yerel ve genel seçimlerinde Balıkesir ve ilçelerinde iktidar yapmak için çalışıyoruz” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?