Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Külliyenin prensine dur durak yok

Körfez Bölgesi’nde sorumlu başkan yardımcısı Cihan Güreşçioğlu, partisini iktidara taşımak için haftanın 3 gününü Ayvalık, Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, İvrindi ve Balya ilçelerinde geçiriyor.

Körfez Bölgesi'nde sorumlu başkan

3 Şubat 2018 tarihinde yapılan il kongresi sonrasında AK Parti Balıkesir İl Yönetimine girerek teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcılığı görevine getirilen Cihan Güreşçioğlu’na dur durak yok. AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan tarafından Körfezden sorumlu bölge koordinatörlüğü görevine getirilen Cihan Güreşçioğlu, haftanın 3 gününü Ayvalık, Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, İvrindi ve Balya ilçelerinde geçiriyor. 460 bin nüfusa sahip Körfez Bölgesinde hedef AK Parti’yi birinci parti yapmak.

-Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız
Hedeflerinin Balıkesir’de yerel ve genel seçimleri kazanmak olduğunu açıklayan Cihan Güreşçioğlu, bu yolda çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Her partilimize bu süreçte önemli görevler düşüyor. Kongre süreçlerinde yaşanan kırgınlıkları bir kenara bırakarak hep birlikte uyum içerisinde çalışarak partimizi Balıkesir ve ilçelerinde iktidara taşıyacağız. Bunu yapmaya gücümüz var, inancımız var. Sadece biraz daha gayretli olmamız gerekiyor” dedi.

-Hedef 2019 yerel ve genel seçimlerini kazanmak
Bunun için haftanın 3 günü görev alanı içerisinde bulunan Körfez Bölgesini karış karış dolaştıklarını dile getiren Güreşçioğlu, “Ayvalık, Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, İvrindi ve Balya ilçelerini kapsayan bu bölge 460 bin nüfusla Balıkesir’in önemli seçmen kitlesini bünyesinde barındırıyor. Görevimizin zor ancak imkansız olmadığını biliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle günümüze gün gecemize gece katarak partimizi 2019 yerel ve genel seçimlerinde Balıkesir ve ilçelerinde iktidar yapmak için çalışıyoruz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tabanca, av tüfeği, ve uyuşturucu
Sıradaki Haber 3 Tutuklama