Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kültür Merkezini Büyükşehir bitirecek

Paşabayır Mahallesi’ndeki Kültür Merkezi inşaatı Kültür Bakanlığı ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi arasında yapılacak protokolle Büyükşehir Belediyesine devir ediliyor.

Paşabayır Mahallesi'ndeki Kültür Merkezi

2001 yılında temeli atılan bu güne kadar bitirilemeyen Bandırma Kültür Merkezi İnşaatıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşanıyor. AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü İbrahim Koman, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Meclis Üyeleri Ersan Kırbaş ve Oya Yücel ile Kültür Merkezi inşaatında bir dizi incelemelerde bulundu, gazetecilere açıklama yaptı.

Uzun süreden beri yapım çalışmaları devam eden Bandırma Kültür Merkezi İnşaatının ilçenin kanayan yarası olduğunu dile getiren AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan “Kültür Merkezi inşaatının bitirilebilmesi için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Kültür Bakanlığı arasındaki görüşmeler devam ediyor. Yapılacak protokol kapsamında Kültür Merkezi İnşaatı Balıkesir Büyükşehir Belediyesine devir edilecek. Devrin ardından Kültür Merkezi inşaatının geriye kalan kısmı Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanacak. Projenin yatırım maliyeti yaklaşık 150 milyon TL’dir. Bandırmamıza hayırlı olsun”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesirspor geçen sezon Fenerbahçe U19
Sıradaki Haber Balkes İmzaları Patlattı