Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kulüp atkı koleksiyonculuğu yapan balıkçı

Bandırmalı balıkçı Türkiye Futbol Liglerinde mücadele eden 100 futbol takımının atkısını toplayarak bir koleksiyon oluşturdu.

Bandırmalı balıkçı Türkiye Futbol

Bandırma’da 47 yaşındaki balıkçı Ali Çakıroğlu, Türkiye Futbol Liglerinde mücadele eden 100 futbol takımının atkısını toplayarak bir koleksiyon oluşturdu. Çakıroğlu, takım atkılarını Bandırma Balık Halinde bulunan işletmesinde sergiliyor. Kulüp atkı koleksiyonculuğuna bundan 1 yıl önce girdiğini dile getiren Çakıroğlu, koleksiyona başlama hikayesi gazetemize anlattı.

 

-30 yıldan bu yana balıkçılık yapıyor
30 yıldan bu yana fanatik Bandırmaspor ve Beşiktaş taraftarı olduğunu dile getiren Çakıroğlu, “İlçemize gelen konuk takım taraftarları genellikle araçlarını 17 Eylül Polis Merkezi’nin önünde bulunan otoparka bırakmaktadırlar. Bundan 1 yıl önce koleksiyonculuğumuz parka misafir takım taraftarlarından yanlarında getirdikleri takım atkılarını istemekle başladı. Bandırmaspor taraftarları ve tribün liderlerinin de katkılarıyla kısa sürede takım atkı sayısı 100’ü buldu. Hedefimiz yıl sonuna kadar bunu 200’e çıkarmaktır” dedi. Çakıroğlu, balık satış yerinde sergilenen takım atkılarına ilçe sakinleri ve ilçede bulunan misafirlerin yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuş Cenneti Kültür ve Turizm
Sıradaki Haber ATATÜRK NEREDE ?