• DOLAR
  %0,45
 • EURO
  %-0,34
 • ALTIN
  %0,17
 • BIST
  %1,60
Kulüp, Elmastaş’a ana parayı ödeme teklifiyle gidecek

Kulüp, Elmastaş’a ana parayı ödeme teklifiyle gidecek

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez’in, gecikme bedelleriyle birlikte 7 milyon TL’yi alacağına karşılık Bandırmaspor gelirlerine haciz koyduran Kulüp eski Başkanı Erhan Elmastaş ile bir görüşme yapacağı öğrenildi.

Kulüp Başkanı Göçmez, konuya ilişkin gazetecilere yaptığı açıklamada; kulüp eski başkanlarından Erhan Elmastaş’ın alacağı konusunda 6 Haziran 2022 tarihinde yapılacak kongre öncesinde bir görüşme yapacaklarını söyledi. Bu görüşmede Elmastaş’tan 2022-2023 yılı futbol sezonu öncesinde Bandırmaspor’un da transfer çalışmalarının önünü kapatmamasını isteyeceklerini dile getiren Göçmez “ Bandırmaspor Kulübü olarak Elmastaş’tan alacağını ana para çevresinde taksitlendirerek tahsil etmesini isteyeceğiz. Bu konuda uzlaşmaya varacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Açıklamasında Odaman Grubun Bandırmaspor’dan 50 bin dolarlık alacağına da değinen Göçmez “ Erhan Elmastaş’ın Başkanlığı döneminde  50 bin doların TL  karşılığı olarak kulübe Odaman Grup tarafından 143 bin 870 TL olarak girişi yapılıyor. Bandırmaspor muhasebe kayıtlarında da bahse konu kişiye karşı dolar borçlanması yoktur. Bu konu yargıda. Bandırmaspor Yönetimi olarak kendilerini ziyaret edip makul bir rakamda anlaşmak istiyoruz.  Odaman Grubun buna olumlu bakacağını düşünüyorum” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?