Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Kurdaki artış transfer maliyetlerimizi yüzde 45 arttırdı”

Son günlerde döviz kurlarında

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan artışların TFF 1.Lig takımlarından Bandırmaspor’un maliyetlerini yüzde 40 oranında arttırdığı öğrenildi. Konuya ilişkin görüşlerine başvurduğumuz Bandırmaspor 2.Başkanı Adem Yılmaz “Döviz kurlarında oluşan beklenmedik artıştan dolayı yabancı futbolcuların maliyetlerinde yaklaşık yüzde 45 oranında bir artış oldu. Artışı finansal açıdan yönetmek için kaynak arayışlarımız devam ediyor. Bundan dolayı geçmişten gelen ve bu yönetimle ilgili olmayan borçların ödenmesini dondurduk” dedi.

-Zor bir dönemden geçiyoruz

Yılmaz “Ülkede spor yöneticiliğinin en zor olduğu dönemlerine girdiğimiz şu günlerde yönetim kurulu olarak pes etmeden mücadeleye devam ediyoruz. Futbolcu ve teknik heyet ile karşılıklı anlayış ve hoşgörü kapsamında bu süreci götüreceğiz. Ekonomimizde oluşan olağandışı bu durum karşısında takım olarak herkesin desteği bekleniyoruz. Eğer bu takımın limana yanaşması isteniyorsa destek için şimdi tam zamanıdır. Önümüzdeki hafta yönetim kurulumuzun, yerel yönetim ve esnaf dolarını forma ve yarıyıl kamp maliyetlerinin karşılanması konusunda bir dizi ziyaretleri olacak” ifadesini kullandı.

-Vakıftan destek talep edeceğiz

Yılmaz devamında şunları söyledi “Takımımızın başarısı tüm ulusal basında çok yankı uyandırdı. Sürekli kamuoyunun gündemde bu nedenle şerefiye adı altında isim ve forma sponsorlarından ek destek talebinde bulunacağız. Bandırmaspor Vakfından gelir desteğinin artırılması konusunda Belediye Başkanı Tolga Tosun ile bir görüşme yapacağız”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamuoyunu bilgilendirin İYİ Parti Grup
Sıradaki Haber Çömez’den Sinan Ateş Açıklaması