Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Liman AVM’ye korona denetimi

Bandırma İlçe Kaymakamlığı bünyesinde

Bandırma İlçe Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Alışveriş Merkezlerini Denetleme Komisyonu Liman AVM’yi 5’inci kez denetledi.

Komisyon Üyesi Adem Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Denetimlerde, AVM içi ve iş yerlerinde bulunabilecek müşteri sayısının tespitinde hesaba katılacak alanların doğru belirlenip belirlenmediği, müşterilere duyuru yapılıp yapılmadığı, belirlenen sayının üzerinde müşteri kabul edilip edilmediği, temizlik, hijyen ve ortam havalandırmasındaki kurallara uyma, iş yerleri için belirlenen çalışma kurallarına uyma, AVM çalışanlarının korunmasına yönelik alınan önlemler kontrol edildi. Denetimlerde bakanlık tarafından belirlenen kriterlere uyulduğu tespit edildi” dedi.

Liman AVM’de faaliyet gösteren işletme sayısının 70 olduğunu açıklayan Yılmaz,”Bu güne kadar Liman AVM 5 kez denetlendi. Liman AVM, alınan tedbirler açısından bize göre en güvenli alanlardan biri. Bu gün itibariyle müşterine kapılarını açan işletme sayısı 56’dır. 14 işletmenin faaliyetlerine başlamamasının sebebi kısa dönem çalışma ödeneğinden faydalanmaları ve bakanlık genelgesiyle faaliyetlerine ara verilen sinema ve oyun salonlarından oluşuyor” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edremit Belediyesi’nde Emlak ve İstimlaktan
Sıradaki Haber Her gün yeni bir bombası patlıyor