Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Liste savaşları başladı

Mayıs ayının ilk haftasında yapılması planlanan Birlik eçimlerinde Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin ve mevcut Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem’in yarışması bekleniyor.

Mayıs ayının ilk haftasında

Mayıs ayının ilk haftasında yapılması planlanan Balıkesir Esnaf Odaları Birliği seçimleri öncesinde liste savaşları başladı. Seçimlerde Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin ve mevcut Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem’in listelerinin yarışması bekleniyor.

-Erdem mi Tekin mi?
Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem seçimler öncesinde Bandırma’da bulunan esnaf odalarının başkanlarını tektek ziyaret ederek talep ve beklentilerini aldı. Bu ziyarette bazı esnaf odası başkanlarının Bandırma’nın Esnaf Odaları Birliğinde başkanvekilliği ile onurlandırılmasını talep ettiği gelen haberler arasında. Adaylardan Rıza Tekin ise seçim çalışmalarına Balıkesir merkezde yoğunlaştırması ise dikkat çekiyor. Tekin önümüzdeki hafta içinde merkeze bulunan esnaf odalarının başkanlarıyla bir araya gelip onların beklenti ve taleplerini aldı.

-Bandırma’dan grup kararı çıkmadı
Öte yandan Bandırma’da bulunan esnaf odası başkanlarının ise hangi adayın destekleneceği konusunda bir grup kararı almadığı öğrenildi. Geçtiğimiz hafta içinde Bandırma Kahveciler Odası Başkanı Ömer Özışıkyıldız’ın işletmeciliğini yaptığı Kurtuluş Park’ta bir araya gelen ilçemiz esnaf odası başkanları bu konuda fikir birliğine varamayınca toplantı önümüzdeki haftaya ertelendi. Erdek’te bulunan esnaf odlarının tercihini Rıza Tekin’den yana kullanacağı ise gelen haberler arasında.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tabanca, av tüfeği, ve uyuşturucu
Sıradaki Haber 3 Tutuklama