Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Listeler beklentilerden uzak

Siyasi partilerin Balıkesir milletvekili aday listelerini kamuoyu beklentileri ve dengeler gözetilmeksizin hazırlandığı dile getiriliyor.

Siyasi partilerin Balıkesir milletvekili

Siyasi partilerin Bandırmalı adaylarını seçilecek sıralamadan göstermemesi kamuoyunda milletvekili listelerinin beklentilerden uzak hazırlandığı yönünde eleştirilere neden oldu.

-180 bin nüfusa sahip Bandırma yok sayılmış
Bandırma Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Eyüp İl, siyasi partiler tarafından açıklanan milletvekili aday listesinin toplumun beklentilerinden uzak olduğunu söyledi. Tüm siyasi partilerin aday listelerinde Bandırmalı bir adayın bulunmadığını olanların ise seçilecek sıralamada olmadığının altını çizen İl, 180 bin nüfusa sahip Bandırma’nın adeta siyasi partiler tarafından yok sayıldığını dile getirdi.

-Listelerde dengeler gözetilmemiş
Siyasi partilerin aday listelerin Balıkesir ve Bandırma’nın dengelerinin gözetilmeden hazırlandığını öne süren İl, “Esnaf camiası olarak siyasi partilerimizden beklentimiz Bandırmalı adayları listelerinin seçilebilecek yerlerinden koymaları yönündeydi ancak bunu göremedik. İnşallah esnaf camiası olarak sorunlarımız anlatılması ve bu sorunların Meclis gündemine taşınması konusunda sıkıntılar yaşamayız ”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamuoyunu bilgilendirin İYİ Parti Grup
Sıradaki Haber Çömez’den Sinan Ateş Açıklaması